Pozwani przez fundusz

BEST II NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Masz problem z roszczeniami, jakie wysuwa przeciwko Tobie BEST II Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty, skontaktuj się z naszą kancelarią. Jako Fundacja Pozwani Przez Fundusz oferujemy wsparcie w takich przypadkach, zapewniając skuteczną obronę przed działaniami tego rodzaju instytucji. Większość prowadzonych przez nas spraw zakończyła się wygraną klientów, często z całkowitym anulowaniem zadłużenia. Pomagamy bezpłatnie, na przejrzystych zasadach. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, przez wiadomość na Facebooku lub formularz na stronie. Odezwiemy się z propozycją działań.

 

BEST II Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to za podmiot?

BEST II NSFIZ to jedna z licznych instytucji finansowych, które specjalizują się w zakupie długów i ich późniejszej windykacji od dłużników. Czerpią z tego tytułu korzyści finansowe. Wiele osób dowiaduje się o ich działalności dopiero w momencie otrzymania jednego z pism:

 

 • wezwania do zapłaty,

   

 • nakazu zapłaty,

   

 • pozwu sądowego, w tym również z e-sądu,

   

 • pisma o wszczęciu egzekucji komorniczej.

Tak jak inne fundusze, BEST II działa legalnie, na podstawie ustawy o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r. Mimo to przed jego działaniami można i warto się bronić. Pomagamy w tym na każdym etapie postępowania.

 

Co zrobić z wezwaniem do zapłaty od BEST II?

Wezwanie do zapłaty od instytucji takiej jak niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty jest zawsze sygnałem do działania. Nie ignoruj takiego pisma, ponieważ czas na odpowiedź wynosi tylko 14 dni od jego doręczenia. W pierwszym etapie skontaktuj się z nami, opisując swoją sytuację i przesyłając dokumenty dotyczące sprawy. Nasi prawnicy dokonają ich analizy i w ciągu 24 godzin przedstawią możliwe kroki, które należy podjąć. Jako dłużnik możesz żądać przedstawienia dowodów potwierdzających Twój obowiązek zapłaty, tytuł własności zadłużenia po stronie BEST II NSFIZ i wysokość kwoty roszczenia. Często okazuje się, że długi są przedawnione, a Fundusz nie ma do nich tytułu.

 • Zdarza się, że wezwanie do zapłaty ma formę telefoniczną. Przeszkoleni konsultanci dzwoniący w imieniu BEST II będą starali się uzyskać od Ciebie potwierdzenie, że spłacisz zadłużenie i uzyskać potrzebne do windykacji dane. Nie jest ważne dla nich, czy dług rzeczywiście należy do Ciebie, czy nie jest przedawniony. W takiej sytuacji najlepiej poprosić o rozmowę w innym terminie lub zakończyć połączenie i zgłosić się do nas. Przygotujemy Cię do kolejnej takiej rozmowy lub odbędziemy ją w Twoim imieniu. Dobrze wiemy, w jaki sposób rozmawiać z funduszami. Czasami okazuje się, że sprawa kończy się już na tym etapie.

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa BEST II NSFIZ?

Jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu, gdzie powodem jest BEST II, znajdujesz się w sytuacji, która może wywołać duże zamieszanie i stres. Istnieją jednak skuteczne sposoby, by się przed tym obronić. Sprawa sądowa jest szansą na pozbycie się problemu zadłużeniu, choć wcale nie musi do niej dojść. Nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty i wezwań sądowych mają na bardzo dużą skuteczność. Wiele z nich kończy się oddaleniem powództwa.

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew, skontaktuj się z nami, opisz swoją sytuację i prześlij dokumenty, które otrzymałeś. Nasi prawnicy już po 24 godzinach przedstawią Ci możliwe rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Pomoc, jaką oferujemy, jest bezpłatna. Koszty postępowania sądowego poniesie w tym wypadku Fundusz.

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą na skutek działań BEST II?

Odpowiedź jest jednoznaczna – tak, można. Pozwani Przez Fundusz pomagają zadłużonym w postępowaniach prowadzonych z inicjatywy tego funduszu, niezależnie od jego etapu. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie prawa egzekucyjnego i windykacyjnego. Wielokrotnie udawało nam się doprowadzić do umorzenia postępowań komorniczych, które często są prowadzone na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Skutecznie powstrzymywaliśmy działania komornika i odzyskiwaliśmy zajęte wcześniej mienie.

 

 • Oferujemy antywindykację jako jedno z narzędzi w walce z roszczeniami BEST II Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego. Nasze działania opierają się również na edukacji na temat rozwiązań takich jak upadłość konsumencka. Dzięki naszemu wsparciu setki klientów w całej Polsce odzyskało spokój i pozbyło się zadłużenia. Ty też możesz do nich dołączyć. Nasza pomoc jest bezpłatna, ponieważ jej kosztami obciążymy BEST II NSFIZ. Zapraszamy do współpracy – pomożemy Ci pozbyć się zadłużenia.

   

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja