Pozwani przez fundusz

Historie Klientów

Wygraliśmy już ponad 6500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych, windykacyjnych, telekomunikacyjnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych i wielu innych instytucji. Niemal wszystkie te sprawy zakończyły się oddaleniem powództwa i całkowitym oddłużeniem.

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE DŁUŻNIKÓW

Wybrane opinie naszych Klientów

 • Krzysztof Niewiadomski

  Każdemu może się zdarzyć w życiu zła decyzja i jej konsekwencje. Czy zawsze musi się to kończyć wizyta komornika? Dzięki tej firmie udało mi się powstrzymać egzekucję, dzięki czemu nie straciłem dobytku na który ciężko pracuję.

 • Michał Kowalski

  Dzięki Kancelarii nie tylko udało mi się pozbyć długów ale też odzyskać już zabrane przez komornika pieniądze. Odzyskałem ponad 20 tysięcy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 • Katrzyna Nowak

  Bardzo dziękuję za pomoc! Pomogli mi nawet jak inne kancelarie mówiły że się nie da nic zrobić.

Zobacz wszystkie opinie

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja