Pozwani przez fundusz

Historie Klientów

Wygraliśmy już ponad 6500 spraw sądowych z powództwa banków, firm pożyczkowych, windykacyjnych, telekomunikacyjnych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych i wielu innych instytucji. Niemal wszystkie te sprawy zakończyły się oddaleniem powództwa i brakiem długu.

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE DŁUŻNIKÓW

Wybrane opinie naszych Klientów

 • Adam (58 lat, Pisz)

  Sprawa z Funduszem Sekurytyzacyjnym rozwiązana na moją korzyść. Polecam tę kancelarię.

 • Paweł (42 lat, Chełmża)

  Dzięki Waszej pomocy cieszę się nowym życiem bez długów. Myślałem, że nie ma szans na to, żeby wygrać w sądzie z komornikiem. Jednak okazało się, że wcale nie jest to takie niemożliwe. Pieniądze odzyskane, konto odblokowane. Dziękuję za pomoc.

 • Katarzyna (59 lat, Ełk)

  Bardzo polecam wszystkim zdesperowanym i poszukującym pomocy zadłużonym osobom.

 • Wojciech (42 lata, Inowrocław)

  Dobrzy prawnicy, sprawa rozwiązana na moją korzyść. Bezproblemowy kontakt.

 • Anna (30 lat, Czaplinek)

  Inne kancelarie nawet nie odpisały mi na maila. Tutaj wspaniały kontakt z przemiłym człowiekiem od samego początku. Moją sprawę prowadził Pan Marcin, radca prawny z dużym doświadczeniem i niesamowitą empatią. Sprawa z powództwa Funduszu oddalona.

 • Jessika (28 lat, Głogów)

  Zdecydowanie polecam wszystkim usługi kancelarii Pozwani Przez Fundusz. Pomoc związana ze sprawą założoną przez Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny.

 • Monika (46 lat, Krasnystaw)

  Sprawa wygrana na moją korzyść. Rzeczywiście darmowa pomoc. Nie musiałam dokładać do tego złotówki ze swojej kieszeni.

 • Wiesław (69 lat, Kozienice)

  Zadłużenie związane z niespłaconym kredytem przejął Fundusz. O wszystkim dowiedziałem się z pisma, które przyniósł listonosz. To nie są sprawy dla ludzi w moim wieku, a ten język to jakaś chińszczyzna. Z polecenia od znajomej trafiłem do Pozwanych, którzy poprowadzili moją sprawę do końca. Mniej więcej po roku działania wszystko zakończone sukcesem. Długu brak. Dziękuję.

 • Renata (49 lat, Bełchatów)

  Nie mam już długów. Bardzo dziękuję i polecam Was wszystkim.

 • Filip (32 lata, Warszawa)

  Dzięki za pomoc. Z jednego kupionego na raty telefonu zrobiło się prawie 10 tys długów. Głupi człowiek i młody był, to wylądował w funduszu. Na szczęście to już przeszłość. Pozdrawiam Panią Kasię, która z sukcesem prowadziła moją sprawę. Dziękuję.

 • Marta (48, Olsztynek)

  Realizowali moją upadłość konsumencką. Wszelkie formalności i działania wykonane za mnie. Polecam i dziękuje za pomoc w rozpoczęciu nowego etapu w życiu.

 • Jarosław (56, Katowice)

  Konkretnie, sprawnie, kompetentnie. Usługa na piątkę z plusem!

 • Grzegorz (29, Chojnice)

  Miałem 2 długi w Providencie. Oba umorzone. Pomagali też u kumpla, on także zadowolony. Ogólnie to zdecydowanie polecam.

 • Magdalena (37, Mława)

  Od kilkunastu lat jadę na pożyczkach. Kredyty, chwilówki itp. Już się sama pogubiłam w tym wszystkim. Spłacam i dalej pożyczam. Byle do pierwszego. Do umorzenia całości daleko, ale już w tej chwili dziękuję za rozwiązanie dwóch moich spraw i likwidacje długu 7 i pół tysiąca.

Zobacz wszystkie opinie

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja