Etap przedsądowy

Jeśli otrzymałeś korespondencję od Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego:

 • Umów się na spotkanie z jednym z naszych prawników, przygotuj dokumenty, które otrzymałeś od Funduszu, weź je ze sobą na spotkanie.

 • Jeśli preferujesz formę kontaktu z nami drogą mailową – przygotuj niezwłocznie skany dokumentów, które dostałeś (najlepiej całości dokumentów) i prześlij je do nas na maila: biuro@pozwaniprzezfundusz.pl wraz z krótkim opisem sprawy oraz danymi kontaktowymi. Dokumenty możesz również przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz TUTAJ.

 • Podczas rozmowy z nami/w korespondencji mailowej koniecznie wskaż informację o dacie odebrania korespondencji, pozostaw również swój numer telefonu oraz podaj swoje imię – znacznie ułatwi to kontakt z Tobą.

 • Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie obawiaj się, że przesłane przez Ciebie dokumenty zostaną rozpowszechnione, obowiązuje nas nakaz zachowania poufności, Twoje dane oraz dokumenty nie będą udostępniane osobom trzecim.

 • Po otrzymaniu dokumentacji od Ciebie, wyznaczony prawnik przeanalizuje Twoją sprawę BEZPŁATNIE. Analiza dokumentów trwa zazwyczaj 24h, staramy się jednak, w miarę możliwości, odpowiadać szybciej.

 • Nasz prawnik skontaktuje się z Toba i przedstawi Ci propozycję pomocy w Twojej sprawie a kosztami reprezentacji w sprawie, przygotowaniem pism procesowych, stawiennictwem na rozprawie obciążymy w całości Fundusz.

 • Jeśli odpowiada Ci nasza propozycja współpracy – udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania Cię w sądzie, a my przygotowujemy – odpowiednio – sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew oraz podejmujemy dalsze niezbędne działania w sprawie.

 • Prawnik, wyznaczony do prowadzenia Twojej sprawy, udziela Ci bieżących informacji o postępowaniu oraz wszelkich pozostałych informacji związanych bezpośrednio ze sprawą.

Zapoznaj się z innymi opcjami z naszej oferty

Upadłość konsumencka

Twoja ostatnia deska ratunku

Etap Sądowy

Jeśli otrzymałeś korespondencję z sądu lub e-sądu w Lublinie, zawierającą nakaz zapłaty...

Egzekucja Komornicza

Jeśli otrzymałeś korespondencję od komornika...

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja