Pozwani przez fundusz

UNIVERSE NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Skontaktował się z Tobą Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, wysuwając roszczenie spłaty długu? Nie martw się, kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomoże Ci w walce z nim. Skontaktuj się z nami poprzez formularz, mailowo, telefonicznie lub przez Facebooka. Nie zwlekaj, bo czas na reakcję ograniczają krótkie terminy, 7 lub 14-dniowe w zależności od pisma, jakie otrzymałeś.

Skutecznie pomagamy zadłużonym w całym kraju. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko takim podmiotom jak wyżej wymieniony Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Nasi doświadczeni prawnicy mają 99% procentową skuteczność w wygrywaniu spraw, w większości z nich doprowadzając do całkowitego anulowania zadłużenia. Pomoc świadczymy całkowicie bezpłatnie. Nie bądź sam z problemem, zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się długów!

Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest za podmiot?

Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawie to jedna z legalnie działających w Polsce firm windykacyjnych. Jego głównym rodzajem działalności jest sekurytyzacja długów, czyli skupowanie wierzytelności od banków lub podmiotów udzielających pożyczek, a także od firm telekomunikacyjnych. W ten sposób poprzez cesję (przekazanie) staje się ich właścicielem i występuje o spłatę do wierzycieli, głównie osób fizycznych.

Pozyskane wierzytelności dają Universe NSFIZ szansę na duże profity. Kontakt z dłużnikami ma na celu doprowadzenie do zapłaty i pozasądowego załatwienia sprawy, zwłaszcza że duża część z pozyskanych długów jest przedawniona. Pamiętaj, że możesz wymagać od niego, aby udowodnił swoje roszczenie, zarówno co do obowiązku zapłaty na jego rzecz, jak i żądanej kwoty.

 • Skuteczna obrona przed jego działaniami jest możliwa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc na każdym etapie postępowania.

Wezwanie do zapłaty z Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co robić?

Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty może nawiązać z Tobą kontakt telefonicznie, mailowo, SMS-owo czy za pomocą tradycyjnej przesyłki pocztowej. Otrzymując wezwanie do zapłaty najlepiej nic nie robić przed skontaktowaniem się z nami. Szczególnie musisz uważać na telefony, bo pod wpływem emocji, zdenerwowania lub zmanipulowania przez przeszkoloną osobę dzwoniącą, możesz przypadkowo zobowiązać się do spłaty długu przedawnionego lub wątpliwego. W takich przypadkach najlepiej jest się rozłączyć lub poprosić o telefon w innym terminie i zwrócić się po pomoc do naszej kancelarii antywindykacyjnej.

Zanim podejmiemy jakiekolwiek kroki, upewnimy się, że dany dług rzeczywiście istnieje i jest w posiadaniu Universe NSFIZ oraz nie jest przedawniony, ani zawyżony. Przedstawiciel firmy windykacyjnej nie informuje bowiem o przedawnieniu długu, licząc na jego spłatę przez zastraszonego dłużnika. Dlatego w Twoim imieniu ustalimy fakty, rozmawiając z Funduszem lub przygotujemy Cię do rozmowy telefonicznej.

Jak sprawdzić, czy chodzi o Twój dług w rozmowie telefonicznej?

Przede wszystkim nie możesz dać się zmanipulować i pozwolić na poprowadzenie rozmowy przez przedstawiciela Universe Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego. Nigdy też nie podawaj ani nie potwierdzaj telefonicznie swoich danych osobowych jak PESEL czy adres.

Poinformuj dzwoniącego, że nagrywasz rozmowę i poproś go o podanie imienia, nazwiska oraz stanowiska. Jeśli spełni te prośby, kontynuuj rozmowę, zadając konkretne pytania, dzięki którym ustalisz stan faktyczny.

 1. Skąd mają Twój numer telefonu?

 2. Czy nagrywają rozmowę? – jeśli TAK, rozłącz się, bo jakieś wypowiedziane przez Ciebie kwestie mogą być potem wykorzystane przeciwko Tobie.

 3. Spytaj o konkretną datę zawarcia umowy, na podstawie której żądają zapłaty.

 4. Spytaj o podmiot, z którym została zawarta umowa. Jego pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną.

 5. Poproś o podanie kwoty, jaka miała być pożyczona.

 6. Spytaj o sposób wyliczenia żądanej od Ciebie kwoty.

 7. Dowiedz się od kogo, kiedy i za ile kupili rzekomy dług.

 8. Poproś o podanie konkretnej daty, w której otrzymałeś pieniądze, o które się upominają.

 9. Spytaj o konkretną datę, do której miałeś oddać pożyczone pieniądze.

 10. Spytaj wprost, czy Twój rzekomy dług jest przedawniony?

Przy prowadzeniu takiej rozmowy bardzo ważna jest samodyscyplina. Jeśli twardo będziesz dochodzić swoich racji windykator może nawet odstąpić od dochodzenia roszczeń, zwłaszcza jeśli są przedawnione.

Pamiętaj, że jeśli nie chcesz kontaktować się osobiście z Universe NSFIZ lub pomimo kontaktu dostaniesz pismo z sądu, możesz zwrócić się po pomoc do nas.

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty w sprawie z powództwa Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co można zrobić?

To, że Twoja sprawa trafiła do sądu, oznacza, że masz szanse na całkowite pozbycie się długu w uczciwym procesie. Skorzystaj w tym z naszej pomocy! Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko Universe Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. Wiele z nich zakończyło się całkowitym oddaleniem powództwa. Doskonale znamy mechanizmy działania tego podmiotu, dlatego podnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty są bardzo skuteczne.

Pamiętaj, że bardzo ważna jest Twoja niezwłoczna reakcja na pismo. Czas, który mamy na odpowiedź ograniczony jest terminem 14 dni od otrzymania korespondencji. Najlepiej skontaktuj się nami od razu! Przeanalizujemy dokumenty w ciągu 24h i przedstawimy ci gotową propozycję działania. Z nami skutecznie pozbędziesz się długów!

Wszczęcie egzekucji komorniczej – czy można się przed nią obronić?

Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomaga na każdym etapie spraw z powództwa Universe NSFIZ. Pomogliśmy w umorzeniu wielu postępowań komorniczych prowadzonych na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Najczęściej podnoszonymi przez nas zarzutami było nieprawidłowe doręczenie wyroku sądowego. Jeśli zatem pierwszym otrzymanym przez Ciebie pismem w sprawie jest to od komornika, skutecznie powstrzymamy jego działania.

Naszą pomoc zadłużonym świadczymy na terenie całego kraju. Skorzystanie z niej jest bardzo proste, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez FB lub poprzez formularz na stronie i krótko opisać swoją sprawę oraz przesłać kopie otrzymanych dokumentów. Bezpłatnie analizujemy Twoją sytuację i przedstawiamy Ci jej rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu załatwiamy wszystkie formalności za Ciebie. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna, gdyż jej kosztami obciążamy Universe Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja