Pozwani przez fundusz

S COLLECT FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY NIESTANDARYZOWANY FUNDUSZ SEKURYTYZACYJNY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu w sprawie z powództwa S Collect Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty i nie wiesz, jak się bronić? Nie trać czasu! Skontaktuj się z nami niezwłocznie, wybierając dowolną formę komunikacji: telefon, e-mail lub Facebook. Pamiętaj, że szybka reakcja jest tutaj kluczowa, ponieważ czas działa przeciwko Tobie.

Jeśli masz problemy z długami i potrzebujesz pomocy, nasza kancelaria antywindykacyjna może Ci pomóc. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w obsłudze spraw, w których występuje niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Większość naszych klientów wygrywa swoje sprawy, a niektóre nawet skutkują całkowitym umorzeniem zadłużenia. Pomoc, którą oferujemy, jest całkowicie bezpłatna i opiera się na przejrzystych zasadach. Skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci uporać się z problemem zadłużenia.

Czym jest S Collect?

S Collect Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny to podmiot windykacyjny działający zgodnie z ustawą z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Dłużnicy dowiadują się o jego istnieniu zazwyczaj po otrzymaniu jednego z trzech pism: wezwania do zapłaty, pozwu z sądu lub pisma od komornika.

 • S Collect NSFIZ skupuje wierzytelności od banków, firm pożyczkowych, udzielających tzw. chwilówek i firm telekomunikacyjnych, a następnie dochodzi roszczeń od dłużników jako nowy posiadacz wierzytelności z tytułu kredytów, pożyczek i innych niespłaconych zobowiązań. Jednakże dłużnik może skutecznie się bronić przed jego działaniami, żądając przedstawienia dowodów i dokumentów, które wskazują na obowiązek zapłaty oraz udowodnienia wysokości kwoty roszczenia. Nasza kancelaria oferuje profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania, jakie przeciwko Tobie prowadzi fundusz.

Co robić po otrzymaniu wezwania do zapłaty od S Collect NSFIZ?

Jeśli otrzymałeś wezwanie do zapłaty od S Collect, najpierw dokładnie przeanalizuj wszystkie zawarte w nim informacje. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, upewnij się:

 • czy dług jest faktycznie Twój,

 • czy się nie przedawnił,

 • czy jego kwota nie jest zawyżona.

Koniecznie sprawdź również, czy Fundusz, który do Ciebie się odzywa, jest jego rzeczywistym właścicielem.

Wezwanie może dotrzeć do Ciebie na różne sposoby, np. tradycyjną pocztą, mailem, SMS-em, a także w formie rozmowy telefonicznej. Jeśli odbierasz telefon od osoby, która twierdzi, że dzwoni z Funduszu, uważaj na próby wyciągnięcia od Ciebie oświadczenia o uznaniu długu i  obietnicy jego spłaty. W takiej sytuacji najlepiej się rozłączyć i skontaktować z nami – przygotujemy Cię do rozmowy lub przeprowadzimy ją w Twoim imieniu. Jeśli ustalimy, że dług się przedawnił lub nie należy do Ciebie, całe postępowanie może zakończyć się już na tym etapie. Jednak jeśli otrzymasz pismo z sądu, niezwłocznie skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w dalszych działaniach.

Jak się bronić przed nakazem zapłaty lub pozwem sądowym od S Collect?

Otrzymanie pisma z sądu w sprawie zadłużenia nie oznacza, że nie ma już szans na uwolnienie się od długu. Możliwość obrony przed zarzutami i nawet całkowitego anulowania długu istnieje w trakcie postępowania sądowego. Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz prowadziła już wiele spraw przeciwko S Collect Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu, co pozwoliło nam poznać ten podmiot oraz stosowane przez niego techniki i mechanizmy działania. Dlatego sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy, składane przez nas w imieniu klientów, są tak skuteczne.

 • Ważne jest jednak, aby działać szybko, gdyż czas na odpowiedź na pismo sądowe wynosi zwykle 14 dni. Im szybciej skontaktujesz się z nami, tym większe masz szanse na skuteczną obronę. Przeprowadzimy szybką analizę Twojej sprawy i przedstawimy gotową propozycję pomocy prawnej już w ciągu 24 godzin. Z nami możesz skutecznie uwolnić się od długów!

Co robić, gdy przyjdzie pismo od komornika?

Jeśli dowiedziałeś się o zadłużeniu dopiero po otrzymaniu pisma od komornika, nie martw się – jesteśmy w stanie Ci pomóc nawet na tym etapie postępowania. Nasza kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw na etapie postępowania komorniczego.

Wielokrotnie zdarza się, że tytuły wykonawcze wydane przez sąd nie stanowią podstawy do prowadzenia działań komorniczych, ponieważ pojawiają się błędy proceduralne, np. błędne adresy osoby zadłużonej lub błędnie wpisane nazwiska. Wielokrotnie w takich sytuacjach skutecznie powstrzymywaliśmy działania komorników oraz odzyskiwaliśmy już zajęte mienie. W naszej kancelarii znajdziesz pewną pomoc w tej kwestii.

 • Kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz działa na terenie całej Polski i oferuje pomoc dla osób zadłużonych. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla klientów, ponieważ koszty ponosi w tym wypadku S Colllect Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Jeśli chcesz uwolnić się od długów, skontaktuj się z nami w wybrany przez siebie sposób – możesz dzwonić, wysyłać e-maile lub skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej. Nasza kancelaria pomoże Ci zacząć nowe życie bez długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja