Pozwani przez fundusz

INTRUM JUSTITIA DEBT FUND 1 FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY NIESTANDARYZOWANY FUNDUSZ SEKURYTYZACYJNY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Intrum Justitia Debt Fund 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny żąda od Ciebie spłaty długu? Nie wiesz jak bronić się przed wezwaniem do zapłaty, nakazem zapłaty lub pozwem sądowym, który od nich otrzymałeś? Jeśli tak, jak najszybciej skontaktuj się z nami drogą mailową, telefoniczną lub poprzez Facebooka. Liczy się czas reakcji, bo odpowiedzieć trzeba w konkretnym terminie.

Jesteśmy kancelarią antywindykacyjną, która skutecznie pomaga pozbyć się długów. Prowadziliśmy wiele spraw, których stroną był ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Większość z nich zakończyła się po myśli naszych klientów. Wielokrotnie anulowana była całość zadłużenia. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna i świadczona na prostych zasadach. Nie musisz sam walczyć z problemem, skontaktuj się z nami i poznaj proste i skuteczne rozwiązania!

Intrum Justitia Debt Fund — co to jest i jak działa?

Intrum Justitia Debt Fund FIZ NFS to legalnie działający w Polsce podmiot windykacyjny. O tym, co to jest za firma, osoby zadłużone najczęściej dowiadują się po otrzymaniu pierwszego żądania spłaty należności. Jej działalność polega na skupowaniu wierzytelności od innych podmiotów, głównie banków i firm pożyczkowych, ale także od operatorów telekomunikacyjnych. Następnie jako nowy właściciel długów, występuje o ich spłatę do zadłużonych, którymi są głównie osoby fizyczne.

Intrum Justitia Debt Fund NSFIZ liczy na korzyści finansowe z pozyskanych wierzytelności, dlatego podczas kontaktu z dłużnikami dąży do szybkiego i polubownego załatwienia sprawy. Dzieje się tak również dlatego, że część z roszczeń jest już przedawniona, jednak wykorzystując niewiedzę lub stosując presję, często udaje się uzyskać spłatę przedawnionego długu.

 • Przed takimi działaniami można się jednak obronić! Intrum Justitia Debt Fund 1 FIZ NFS musi Ci udowodnić swoje roszczenia, zarówno co do kwoty, jak i obowiązku zapłaty. Nie wiesz co robić? Pomożemy Ci na każdym z etapów postępowania, skontaktuj się z nami niezwłocznie!

Co robić, gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty z Intrum Justitia Debt Fund 1?

Intrum Justitia Debt Fund NSFIZ może nawiązać kontakt telefonicznie, mailowo, SMS-em lub wysyłając wezwanie tradycyjnie pocztą. W każdy z tych przypadków niezwłocznie skontaktuj się z nami. Szczególnie niebezpieczne dla Ciebie może być prowadzenie rozmów telefonicznych z doświadczonym i przeszkolonym windykatorem. Ma on za zadanie zmanipulowanie rozmówców i zdobycie zobowiązania do spłaty nawet przedawnionego czy wątpliwego długu. Jeśli odbierzesz od niego telefon, umów się na inny termin rozmowy lub po prostu rozłącz się i skontaktuj z nami.

Sprawdzimy, czy Fundusz ma prawo do roszczeń wobec Ciebie, a jeśli tak czy nie są one przedawnione lub zawyżone. Tych informacji na pewno nie poda Ci sam w rozmowie przedstawiciel Intrum Justitia Debt Fund. Ustalimy to w Twoim imieniu albo przygotujemy Cię do rozmowy, jeśli wolisz przeprowadzić ją osobiście.

Jak powinna przebiegać rozmowa z przedstawicielem Funduszu?

Przed rozpoczęciem rozmowy dobrze jest spisać sobie listę pytań, które musisz zadać. To ważne, żeby uzyskać wszystkie niezbędne do obrony przed roszczeniem informacje. Trzeba też pamiętać, by nie podawać i nie potwierdzać telefonicznie przedstawicielowi Intrum Justitia Debt Fund Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty swoich danych jak adres czy numer PESEL.

Zanim zaczniesz rozmawiać, poinformuj, że będziesz nagrywać i poproś windykatora o podanie imienia, nazwiska i stanowiska. Jeśli uzyskasz zgodę i dane zadawaj poniższe pytania po kolei, dbając, by na każde z nich uzyskać pełną odpowiedź.

 1. Skąd macie mój numer telefonu?

 2. Czy rozmowa jest przez Was nagrywana? – jeśli tak, rozłącz się, by coś, co powiesz nie było potem wykorzystane podczas postępowania windykacyjnego.

 3. Kiedy została zawarta umowa, na podstawie której żądacie zapłaty? Poproś o konkretną datę.

 4. Z jakim podmiotem została zawarta umowa? Ustal pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną tego podmiotu.

 5. Jaka kwota została pożyczona?

 6. W jaki sposób wyliczyliście kwotę żądaną do spłaty?

 7. Od kogo, kiedy i za ile rzekomy dług został kupiony?

 8. Kiedy otrzymano pieniądze, o które się upominacie? Poproś o konkretną datę.

 9. Do kiedy pożyczone pieniądze miały być oddane?

 10. Czy mój rzekomy dług nie jest przedawniony?

Jeśli przebrniesz przez wszystkie pytania i twardo będziesz bronić swoich racji, możesz dowieść przedawnienia roszczenia, a nawet spowodować odstąpienie od jego dochodzenia. Gdy to się nie uda i otrzymasz pismo z sądu, natychmiast skontaktuj się z nami!

Co robić, gdy otrzymasz pozew sądowy lub nakaz zapłaty od Intrum Justitia Debt Fund Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

W takim przypadku nadal masz szansę na obronienie się przed zarzutami, a nawet całkowite anulowanie długu w wyniku przeprowadzonego procesu sądowego. Kancelaria Pozwani Przez Fundusz skutecznie prowadzi sprawy przeciwko Intrum Justitia Debt Fund Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Doskonale znamy techniki i mechanizmy, które stosuje, dlatego skutecznie składamy sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiadamy na pozwy sądowe. Ty musisz tylko skontaktować się z nami jak najszybciej.

Czas na odpowiedź ograniczają terminy 14 dni od otrzymania korespondencji, dlatego czas Twojej reakcji ma duże znaczenie. Dokonamy analizy Twoich dokumentów maksymalnie do 24 h, po których przedstawimy Ci gotowe propozycje pomocy prawnej. Z nami na pewno uwolnisz się od długów!

Co robić, gdy na skutek działań Intrum Justitia Debt Fund NSFIZ otrzymasz pismo od komornika?

Nawet w takim przypadku masz jeszcze szansę skutecznie obronić się przed roszczeniem. Nasza kancelaria prowadziła wiele spraw na tym etapie, skutecznie doprowadzając do umorzenia postępowania. Jeśli to od komornika dowiedziałeś się o żądaniu spłaty długu po raz pierwszy, pomożemy Ci w umorzeniu egzekucji lub odzyskaniu już zajętych środków. Często tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą dla prowadzenia działań komorniczych przez błędy proceduralne dokonane przy ich wydawaniu, które zazwyczaj występują przy doręczeniach sądowych, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny adres osoby zadłużonej, która się przeprowadziła,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Z tego względu, jeśli  pierwszym pismem w sprawie zadłużenia było to od komornika, będziemy mogli skutecznie powstrzymać jego działania.

 • Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomaga dłużnikom w całej Polsce. Nasze usługi są dla Ciebie całkowicie bezpłatne, bo kosztami obciążymy Intrum Justitia Debt Fund 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny. Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie przez telefon, mail, przez FB albo poprzez poniższy formularz. Pomożemy Ci uwolnić się od długu!

Pamiętaj!
Masz szansę pozbyć się
zadłużenia i stanąć na nogi!
Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja