Pozwani przez fundusz

Gdy komornik zajmie Ci rachunek bankowy…

24/02/2020

Jakiś czas temu zgłosił się do nas Klient, któremu Komornik dokonał zajęcia rachunku bankowego. Klient był bardzo zdziwiony całą sytuacją, gdyż jak twierdził, nie posiadał żadnego zadłużenia.

Skontaktował się z Komornikiem, ustalił czego dotyczy sprawa – okazało się, że egzekucję wszczął jeden z Niestandaryzowanych Sekurytyzacyjnych Funduszy Inwestycyjnych. Kwota dochodzonego przez Fundusz Sekurytyzacyjny roszczenia była znaczna, a Komornik zajął oszczędności Klienta.

Klient nie wiedział co ma zrobić wobec czego skontaktował się z nami.

W imieniu Klienta wystąpiliśmy do Komornika żeby ustalić szczegóły sprawy, następnie wystąpiliśmy do Sądu, który wydał nakaz zapłaty na rzecz Funduszu żeby móc podjąć odpowiednie działania prawne by „odkręcić” całą sytuację.

DOSTAŁEŚ Z SĄDU NAKAZ ZAPŁATY?

Nie czekaj aż pojawi się komornik! Masz tylko 14 dni, aby się odwołać i anulować dług.

Nasz prawnik bezpłatnie ustali czy masz możliwość pozbycia się długu oraz jak możemy Ci pomóc.
Aby porozmawiać z konsultantem wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

Po zapoznaniu się z aktami ustaliliśmy plan działania i poinformowaliśmy o nim naszego Klienta. Przystąpiliśmy do działania, udało nam się uchylić klauzulę wykonalności – coś, dzięki czemu Fundusz Sekurytyzacyjny mógł prowadzić egzekucję. Następnie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Sąd uchylił nakaz zapłaty i zgodnie z naszymi wnioskami zobowiązał Fundusz do przesłania dokumentów, które stanowiły podstawę dochodzonego przez Fundusz Sekurytyzacyjny roszczenia. Okazało się, że Fundusz nie przedstawił dokumentów, gdyż nimi nie dysponował, w konsekwencji czego roszczenie Funduszu zostało oddalone jako nieudowodnione.

Klient zadowolony, a my możemy odhaczyć kolejną sprawę jako wygraną ????

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
    Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

    Darmowa konsultacja