Pozwani przez fundusz

EGB PODSTAWOWY NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Jeśli ściga Cię o spłatę długów EGB Podstawowy Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, ważne jest, aby zareagować jak najszybciej. Terminowa odpowiedź na nakaz zapłaty lub pozew sądowy jest kluczowa, ponieważ czas jest ograniczony, a opóźnienia mogą działać na Twoją niekorzyść. Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami za pomocą – telefonu, e-maila, Facebooka lub formularza na stronie internetowej – i pozwól nam pomóc Ci w walce z długami.

Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz specjalizuje się w pomocy dla zadłużonych. Mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw, w których przeciwnikiem był niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Dzięki nam większość naszych klientów wygrywa sprawy, a często ich zadłużenie zostaje całkowicie umorzone. Nasza pomoc jest bezpłatna i oparta na prostych i przejrzystych zasadach. Skorzystanie z naszych usług na pewno pomoże Ci uwolnić się od długów!

 

EGB NSFIZ – co to za podmiot?

EGB Podstawowy Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to podmiot windykacyjny działający na podstawie ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Specjalizuje się w skupowaniu wierzytelności finansowych, przeważnie od banków i firm udzielających chwilówek. Jako nowy ich właściciel wierzytelności, dąży potem do uzyskania spłaty od dłużników.

 • Warto jednak wiedzieć, że dłużnik ma prawo żądać udowodnienia roszczeń, które są przeciwko niemu wysuwane. Może domagać się przedstawienia dokumentów i dowodów wskazujących na obowiązek zapłaty, a także udowodnienia samej kwoty roszczenia. Oferujemy pomoc w walce przeciwko działaniom tego funduszu na każdym etapie postępowania.

Wezwanie do zapłaty od EGB – co robić?

Przed podjęciem jakichkolwiek działań w związku z wezwaniem do zapłaty, warto dokładnie sprawdzić wszystkie zawarte w nim szczegóły. Należy upewnić się, że:

 • faktycznie istnieje dług, który należy spłacić,

 • nie jest przedawniony lub zawyżony,

 • EGB jest jego nowym właścicielem.

 • Wezwanie do zapłaty może przyjść do Ciebie nie tylko tradycyjną pocztą, ale również w formie maila, SMS-a lub telefonu. Ostatnia z wymienionych form kontaktu może być szczególnie niebezpieczna dla potencjalnego dłużnika. Pracownicy funduszu są bowiem specjalnie przeszkoleni, aby podczas rozmowy uzyskać przyznanie się do posiadania zadłużenia oraz obietnicę jego spłaty. Osoba, która zostanie zaskoczona telefonem, może łatwo dać się zmanipulować. W takim przypadku najlepiej jest po prostu się rozłączyć lub poprosić o kontakt w innym terminie i zwrócić się do nas o pomoc.

Możemy przeprowadzić rozmowę w Twoim imieniu lub dobrze Cię do niej przygotować. Jeżeli na tym etapie zostanie ustalone, że dług jest przedawniony lub nie należy do Ciebie, nie będzie potrzeby podejmowania dalszych działań. Jednak, jeśli otrzymasz pismo sądowe, skontaktuj się z nami, ponieważ wciąż możemy Ci pomóc.

Nakaz zapłaty lub pozew z sądu? Skontaktuj się z nami

Otrzymanie pisma sądowego nie oznacza, że Twoja sytuacja jest beznadziejna. W rzeczywistości postępowanie sądowe może dać Ci szansę na wyjaśnienie i definitywne rozwiązanie Twojej sprawy. Nasza kancelaria antywindykacyjna ma duże doświadczenie w występowaniu przeciwko EGB NSFIZ i osiąganiu korzystnych dla naszych klientów wyników. Znajomość mechanizmów i technik działania tego podmiotu umożliwia nam składanie skutecznych sprzeciwów od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy sądowe.

Jeśli chcesz pozbyć się swojego zadłużenia, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe po otrzymaniu pisma sądowego. Ważne jest, aby zareagować natychmiast ze względu na ograniczony czas odpowiedzi, który wynosi zazwyczaj 14 dni. Im szybciej się z nami skontaktujesz, tym korzystniej dla Ciebie. Przeanalizujemy Twoją sytuację w ciągu 24 godzin na podstawie dokumentów, które nam przekażesz i przedstawimy Ci propozycje dalszej pomocy prawnej. Dzięki naszym działaniom masz szansę na wygraną z funduszem i całkowite pozbycie się zadłużenia.

Egzekucja komornicza – czy można jeszcze coś zrobić?

Otrzymanie pisma o wszczęciu egzekucji komorniczej nie oznacza, że sprawa jest już zakończona. Jeśli jest to pierwsze takie pismo, które otrzymujesz w sprawie, istnieje wiele sposobów na wstrzymanie postępowania komorniczego oraz odzyskanie już zajętych środków. Kancelaria Pozwani Przez Fundusz ma duże doświadczenie we wspieraniu klientów na etapie postępowania komorniczego. Jeśli dowiedziałeś się o istniejących roszczeniach dopiero po otrzymaniu pisma od komornika, najprawdopodobniej na wcześniejszych etapach postępowań wystąpiły błędy proceduralne. Często zdarza się, że tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą do prowadzenia działań przez komornika z powodu błędów w doręczeniu, takich jak:

 

 • podanie nieprawidłowego lub już nieaktualnego adresu osoby zadłużonej,

 • błędne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

W takich wypadkach jesteśmy w stanie całkowicie zablokować jego działania, a nawet odzyskać już wyegzekwowane przez komornika środki.

 • Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z długami, skontaktuj się z  naszą doświadczoną kancelarią antywindykacyjną. Oferujemy usługi w całym kraju. Aby z nich skorzystać, musisz tylko skontaktować się z nami wybranym przez Ciebie sposobem, np. telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej, i przedstawić swoją sprawę wraz z kopiami otrzymanych pism. Po przeanalizowaniu dokumentów nasi prawnicy zaproponują Ci możliwe rozwiązania, a jeśli zdecydujesz się na współpracę, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentacji. Od tego momentu zajmiemy się formalnościami związanymi z prowadzonym postępowaniem. Wszystkie koszty są ponoszone przez EGB NSFIZ, dzięki czemu nasza pomoc jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Nie czekaj, daj sobie szansę na pozbycie się długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja