Pozwani przez fundusz

BEST NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

BEST Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wysuwa przeciwko Tobie roszczenia? Zachowaj spokój, nasza kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomoże Ci na nie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami niezwłocznie telefonicznie, drogą mailową, przez Facebooka albo specjalny formularz. Szybkość reakcji jest bardzo ważna, aby nie przegapić ustawowego terminu.

Jesteśmy doświadczonym antywindykatorem, skutecznie pomagającym w uwalnianiu się od długów. Prowadziliśmy z dobrym skutkiem wiele spraw, w których powodem był wymieniony Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. W większości z nich spowodowaliśmy całkowite anulowanie zadłużenia. Pomoc udzielamy bezpłatnie i w oparciu o przejrzyste zasady. Nie męcz się z tym problemem sam, zgłoś się do nas!

Czym jest BEST Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

BEST NSFIZ jest firmą windykacyjną, która zajmuje się skupowaniem niespłaconych wierzytelności od banków, firm udzielających pożyczek czy telekomunikacyjnych. Następnie odzyskuje z pieniądze od dłużników, co daje jej duże profity. W jej skład wchodzą aż cztery podmioty, o nazwach BEST I, II, III i IV Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Kontakt od któregokolwiek z nich oznacza, że mógł wejść w posiadanie Twojego starego długu. Ich działania nie różnią się od siebie, a z naszej pomocy, możesz skorzystać w postępowaniu przeciwko każdemu z nich.

Grupa tych funduszy jest reprezentowana przez BEST S.A., zajmującą się m.in. obsługą prawną spraw sądowych oraz windykacją, mającą na celu pozasądowe załatwienie spraw. Grupa podmiotów o nazwie BEST Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty ma siedzibę w Gdyni, jej adres to ul. Łużycka 8A.

 • Jeśli którykolwiek z nich, BEST I, II, II czy IV NSFIZ nawiązał z Tobą kontakt, zgłoś się do nas natychmiast. Możemy skutecznie obronić Cię przed ich działaniami.

Wezwanie do zapłaty z BEST NSFIZ – jak reagować?

Co robić, gdy BEST Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty nawiąże z Tobą kontakt, przedstawiając wezwanie do zapłaty? Bez względu na formę wezwania, pisemną, mailową, SMS-ową czy telefoniczną zawsze sprawdź dokładnie przekazane przez niego informacje. Sam fakt żądania zapłaty nie oznacza bowiem, że dług faktycznie istnieje, nie jest przedawniony czy zawyżony i że jego właścicielem jest Fundusz BEST.

W takim wypadku najlepiej jest skontaktować się z kancelarią antywindykacyjną jak Pozwani Przez Fundusz, aby uniknąć popełnienia błędów, które mogą skutkować koniecznością zapłaty nawet przedawnionego roszczenia. Samodzielne rozmowy lub wykazanie się dobrą wolą i wpłacenie jakiejś kwoty może Cię potem dużo kosztować. Firma windykacyjna wykorzysta to jako uznanie przez Ciebie długu.

Szczególną czujność należy zachować w kontaktach telefonicznych i nie podawać w nich ani nie potwierdzać żadnych danych osobowych jak PESEL lub adres. Dzwoniący pracownik BEST NSFIZ jest specjalnie przeszkolony, aby wydobyć od Ciebie konkretne informacje i przekonać do spłaty długu, proponując polubowne załatwienie sprawy. Nawet jeśli dług już się przedawnił, nie będzie Cię o tym informował. Lepiej więc nie odbywać takich rozmów, a przynajmniej nie bez przygotowania.

 • Jeśli mimo podjętych właściwych reakcji na wezwanie dostaniesz pozew lub nakaz zapłaty z sądu, zwróć się do nas!

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego?

Jeśli nie zareagujesz na wezwania do zapłaty wysyłane przez Fundusz BEST I, II, II lub IV NSFIZ, najprawdopodobniej otrzymasz sądowy nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym, także z e-sądu. Jest to skutek wniesienia przez niego pozwu sądowego. W takiej sytuacji natychmiast zwróć się do nas, bo termin na skuteczne wniesienie sprzeciwu od nakazu wynosi zaledwie 14 dni od jego otrzymania.

W przypadku otrzymania pozwu sąd nakłada na Ciebie obowiązek i wyznacza czas odpowiedzi na niego, który jest nie krótszy niż 2 tygodnie. W takim przypadku również zgłoś się do nas, bo brak odpowiedzi może skutkować wydaniem wyroku zaocznego, sprzeciw, od którego wymaga wniesienia opłaty sądowej w wysokości 1/2 opłaty od pozwu.

Wobec powyższych faktów im szybciej się z nami skontaktujesz, tym lepiej dla Ciebie. Analizy dokumentów dokonujemy maksymalnie do 24h, po których przedstawiamy naszą propozycję pomocy prawnej.

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko temu Funduszowi. Nasi doświadczeni prawnicy wygrywają aż 99% spraw, doprowadzając najczęściej do całkowitego anulowania długu. Świetnie znamy metody działania tego typu podmiotów, dlatego nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są bardzo skuteczne. Pomożemy Ci w walce o uwolnienie się od długów!

Co robić, gdy przyjdzie pismo od komornika?

Nasza kancelaria pomaga również na etapie egzekucji komorniczej spowodowanej działaniami BEST Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego. Jeśli pismo od komornika jest pierwszym, jakie w ogóle dostałeś w sprawie, możemy skutecznie powstrzymać jego działania lub doprowadzić do odzyskania przez Ciebie pieniędzy.

Wiele tytułów wykonawczych, jako wadliwych nie może być podstawą do działań komornika. Najczęstszą tego przyczyną są błędy proceduralne przy ich wydaniu, a dokładnie błędy formalne w doręczeniach wyroków sądowych. Zdarza się, że przychodzą one na nieaktualny adres lub stare nazwisko, osób których dotyczą. Jest to podstawa do umorzenia egzekucji.

Nie ryzykuj działań na własną rękę! Skorzystaj z naszej pomocy, którą świadczymy na terenie całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą maila, specjalnego formularza poniżej czy FB i krótko opisać swoją sprawę oraz przesłać kopie otrzymanych dokumentów. Nie musisz nawet wychodzić z domu!

 • Nasi prawnicy przeanalizują Twoją sytuację i przedstawią Ci propozycje jej możliwych rozwiązań. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu załatwiamy wszystkie formalności za Ciebie. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna, gdyż jej kosztami obciążamy BEST Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Daj sobie pomóc i zgłoś się do nas już dziś!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja