Pozwani przez fundusz

ALTUS NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY WIERZYTELNOŚCI

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Czy kontaktował się z Tobą Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności?  Jeśli tak pomoże Ci nasza kancelaria antywindykacyjna, która może Cię reprezentować na każdym etapie postępowania. Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą specjalnego formularza na stronie, mailowo lub przez Facebooka.

Pozwani przez Fundusz od lat skutecznie pomagają zadłużonym. W wielu sprawach, które prowadziliśmy, stroną był właśnie Altus NSFIZ i zwykle kończyły się one całkowitym anulowaniem zadłużenia. Pomoc świadczymy według przejrzystych zasad, a dla klientów jest ona całkowicie bezpłatna. Nie wiesz, jak walczyć z Funduszem? Zgłoś się do nas, a rozwiążemy Twój problem!

Czym jest Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności?

Jest to firma windykacyjna działająca zgodnie z ustawą z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Dłużnicy najczęściej poznają ją po otrzymaniu jednego z następujących pism — wezwania do zapłaty, pozwu lub sądowego nakazu zapłaty albo pisma od komornika.

 

 • Działalność Funduszu polega na skupowaniu wierzytelności, a następnie dochodzeniu spłaty roszczeń od dłużników, licząc na spory zysk. Najczęściej kupowanymi zadłużeniami są kredyty bankowe, pożyczki tzw. chwilówki, a także niespłacone należności wobec firm telekomunikacyjnych.

W przypadku, gdy Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności nawiąże z Tobą kontakt, możesz zażądać od niego przedstawienia dokumentów, świadczących o posiadaniu tytułu prawnego do Twojego długu oraz jego wysokości. Przed jego działaniem można się bowiem skutecznie obronić! Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zwróć się do nas.

Jak zareagować na wezwanie do zapłaty od Funduszu?

Fundusz Inwestycyjny Zamknięty może wysłać tradycyjne papierowe wezwanie do zapłaty, przesłać mail, SMS albo też skontaktować się z Tobą telefonicznie. Jego pracownicy są specjalnie przeszkoleni, by w trakcie rozmowy poinformować o zadłużeniu i skłonić do jego dobrowolnej spłaty. Jeśli zaskoczy Cię taki telefon, najlepiej poproś o kontakt w innym terminie lub po prostu odłóż słuchawkę i jak najszybciej skontaktuj się z nami.

Przygotujemy Cię do rozmowy lub odbędziemy ją za Ciebie i ustalimy, czy dług rzeczywiście istnieje, nie jest przedawniony i czy jest Twój. Jakikolwiek kontakt czy negocjacje bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania mogą Cię wiele kosztować. Przedstawiciel Funduszu ma na celu jak najszybsze polubowne zakończenie sprawy i zachęcenie Cię do spłaty wierzytelności nawet przedawnionego zobowiązania. Aby uniknąć pomyłek postaw na pomoc specjalistów z naszej kancelarii antywindykacyjnej.

 

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty – jak się przed nimi bronić?

Jeśli otrzymasz jedno z tych pism, nie znaczy to wcale, że nie możesz się obronić przed spłatą długów. Ważne jest jednak szybkie działanie, bo termin na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty lub odpowiedzi na pozew to tylko 14 dni od daty ich otrzymania. Bezzwłocznie skontaktuj się więc z nami! Nasi prawnicy przeanalizują Twoją sprawę i przesłane przez Ciebie dokumenty najpóźniej w ciągu 24 godzin, a następnie przedstawimy Ci propozycje pomocy.

 • Mamy duże doświadczenie w postępowaniach przeciwko temu Funduszowi. Z powodzeniem doprowadziliśmy do całkowitego oddłużenia wielu osób. Skuteczność naszych prawników w wygrywaniu spraw z niestandaryzowanymi sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi wynosi aż 98%. Doskonale znamy schematy działania tych podmiotów, dlatego wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są tak skuteczne.

   

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą?

Otrzymanie pisma od komornika o wszczęciu egzekucji na wniosek Altus NSFIZ, nie musi to oznaczać definitywnego zakończenia sprawy i konieczności spłaty zadłużenia. Nasza kancelaria antywindykacyjna niejednokrotnie z sukcesem doprowadzała do odstąpienia od czynności przez komornika i umorzenia postępowania.

Jeżeli informacja o wszczęciu egzekucji jest pierwszą otrzymaną w sprawie, najprawdopodobniej tytuł wykonawczy będący jej podstawą jest wadliwy. Jest to możliwe ze względu na błędy proceduralne popełnione przy jego wydaniu. Najczęściej są to błędy formalne podczas doręczania pism, np. na nieaktualny adres czy inne nazwisko, które jest zmienione na skutek zawarcia małżeństwa. Z tego względu będziemy mogli skutecznie zablokować działania komornika albo odzyskać mienie, które już zajął.

 • Zasady skorzystania z naszej pomocy są bardzo proste. Skontaktuj się z nami w jeden z podanych powyżej sposobów i opisz krótko swoją sprawę, a następnie prześlij kopie otrzymanych dokumentów. Bezpłatnie przeanalizujemy Twój przypadek i przedstawimy Ci możliwe rozwiązania. Gdy zdecydujesz się na dalszą współpracę, musisz nam tylko udzielić pełnomocnictwa do reprezentacji w sądzie. Nasza pomoc jest dla Ciebie bezpłatna, bo kosztami obciążamy Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Wierzytelności.

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja