Dziękujemy za wysłanie formularza.
Nasi prawnicy skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

O nas w liczbach
W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmie się doświadczony prawnik z wieloletnim doświadczeniem w oddłużaniu. Rocznie trafia do nas ponad 20.000 spraw sądowych, gdzie stroną jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, firma windykacyjna oraz bank. Przez ostatnie 6 lat pomogliśmy tysiącom naszych klientów.
14
Prawników
Adwokaci, Radcy Prawni, Eksperci d.s Windykacji.
20 000
Spraw rocznie
Rocznie trafiają do nas tysiące spraw.
97%
Wygranych spraw
Cechuje nas wysoka skuteczność w działaniu na rzecz naszych klientów.
10 000 000 zł
Rocznie anulowanych długów
Wysokość długu nie ma znaczenia, udzielamy pomocy bez względu czy twój dług wynosi 1 zł czy 1 milion zł

Zaufało nam tysiące zadłużonych klientów

Wybrane opinie naszych Klientów

 • Renata (47 lat, Poznań)

  Myślałam, że moja sytuacja jest bez wyjścia. Chodziłam po różnych fundacjach, rozmawiałam z ekspertami. Nikt nie umiał doradzić niczego sensownego i odsyłał mnie z kwitkiem. W końcu zobaczyłam na Facebooku reklamę Pozwanych Przez Fundusz i postanowiłam się odezwać. Moją sprawą zajął się Pan Michał, któremu z tego miejsca bardzo dziękuję za profesjonalizm. Jego działania prawne uwolniły mnie od rosnącego z każdym dniem długu i pozwoliły zacząć nowe życie

 • Maria (34 lata, Oława)

  Przez pandemię straciłam pracę. Kiedy skończyła mi się kasa zaczęłam pożyczać, najpierw od znajomych, potem od chwilówek. Spirala długu zaczęła się nakręcać, a ja wylądowałam z zaległościami na 24 i pół tysiąca złotych (z odsetkami). Myślałam, że czeka mnie równia pochyła, ale wyświetlił mi się post na Instagramie z reklamą PPF i postanowiłam sprawdzić czy kwalifikuję się do pomocy. W tej chwili umorzono już 5 tysięcy z mojego długu, a nad kolejnymi sprawami czuwa wspaniały Pan Marcin. Pozdrawiam!

 • Beata (48 lat, Warszawa)

  Profesjonaliści w każdym calu, polecam. Pozdrowienia dla Pani Katarzyny!

 • Andrzej (29 lat, Gdańsk)

  Obsługa prawna sprawy z Niestandaryzowanym sekurytyzacyjnym funduszem inwestycyjnym przeprowadzona wzorowo. Ocena 10/10

 • Jakub (63 lata, Hanower)

  Mieszkam w Niemczech, nie mam jak stawiać się na sprawach. Całość odbywa się bez mojego udziału. Pełne zaufanie do prawników. Pierwsza sprawa zakończona na moją korzyść.

 • Marek (49 lat, Warszawa)

  Pismo od Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego z informacją o długu zaskoczyło mnie po urlopie. Zaległości ze starej firmy ścigają mnie po ponad piętnastu latach i końca nie widać. Na szczęście reklamy na Facebook czasem się przydają i tym razem podpowiedziały fajną firmę. Kancelaria obsługuje całe moje zadłużenie.

 • Nicole (25, Mielec)

  Dług z chwilówki, 4 tysiące złotych umorzony. Znalazłam ich w Googlu i polecam innym. Moja koleżanka też ma sprawę i oni jej pomagają.

Zobacz wszystkie opinie

Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

Darmowa konsultacja