Pozwani przez fundusz

VPF NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ściga Cię Fundusz VPF? Jeśli otrzymałeś wysłane przez niego wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty lub pozew sądowy i nie wiesz, co zrobić, zgłoś się do nas. Możesz się z nami skontaktować przez mail, Facebook lub telefonicznie. Najważniejszy jest jednak czas, bo zbyt późna reakcja może działać na Twoją niekorzyść!

Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz skutecznie pomaga osobom zmagającym się z długami. Większość spraw przeciwko VPF Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu została rozstrzygnięta na korzyść naszych klientów. Świadczona pomoc jest bezpłatna i prowadzona na przejrzystych zasadach. Skontaktuj się z nami i poznaj sprawdzone rozwiązania na pozbycie się długu!

Czym jest VPF Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

VPF Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to firma windykacyjna, która działa na podstawie ustawy o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r. O jego istnieniu dłużnicy dowiadują się po otrzymaniu jednego z poniższych pism wysyłanych na różnych etapach postępowania windykacyjnego:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu, w tym również z e-sądu,

 • pisma od komornika.

 • VPF skupuje wierzytelności z rynku za pewną część ich ceny nominalnej. Są to przede wszystkim niespłacone pożyczki i kredyty bankowe. Następnie Fundusz dochodzi ich spłaty  na drodze polubownej, sądowej albo egzekucyjnej. Pomimo że jego działalność jest w pełni legalna, można się przed nią skutecznie obronić. To on, a nie dłużnik musi przedstawić dokumenty potwierdzające istnienie długu, jego kwotę oraz obowiązek zapłaty. Nasza kancelaria może pomóc Ci w walce przeciwko Funduszowi na każdym z etapów postępowania.

Jak się bronić przed wezwaniem do zapłaty z Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego?

Jeżeli VPF Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty skontaktuje się z Tobą, poprzez wysłanie wezwania do zapłaty, po pierwsze sprawdź dokładnie wszystkie zawarte w nim informacje. Czasami zdarza się, że dotyczy ono innej osoby, jest przedawnione, zawyżone albo Fundusz nie ma do niego tytułu prawnego.

Wezwanie może przyjść nie tylko w formie listu, ale i maila, SMS-a lub polegać na rozmowie telefonicznej. Ta ostatnia jest szczególnie niebezpieczna dla potencjalnego dłużnika, bo pracownicy Funduszu będą usiłowali podczas rozmowy wydobyć różne informacje i przekonać Cię do uznania  długu i jego spłaty. Nie ma przy tym dla nich znaczenia czy dług nie jest przedawniony i należy do Ciebie. W takiej sytuacji lepiej odłożyć słuchawkę lub poprosić o telefon w innym terminie i udać się do nas po pomoc. Odbędziemy rozmowę w Twoim imieniu lub dobrze Cię do niej przygotujemy, gdy wolisz załatwić to samodzielnie.

Co zrobić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Funduszu?

Sprawa w sądzie również stwarza możliwości uwolnienia się od spłaty wierzytelności. Nasza kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko temu Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. W praktyce poznaliśmy jego metody działania, dlatego sprzeciwy, które wnosimy od nakazów zapłaty, są bardzo skuteczne. Większość spraw kończy się wygraną i całkowitym oddaleniem powództwa wobec reprezentowanych przez nas osób.

Po otrzymaniu pisma z sądu liczy się przede wszystkim czas reakcji. Nie czekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej, gdyż termin na odpowiedź to tylko 14 dni od otrzymania korespondencji. Przeanalizujemy Twoją sprawę, zapoznamy się z jej dokumentacją i ciągu 24 godzin, przedstawimy Ci gotowe rozwiązania. Dzięki nam skutecznie pozbędziesz się długów!

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą na skutek działań VPF?

Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomaga osobom zadłużonym również na etapie postępowania komorniczego. Wszczęcie egzekucji nie musi oznaczać końca sprawy i zwycięstwa niestandaryzowanego funduszu sekurytyzacyjnego. Wielokrotnie w wyniku naszej interwencji dochodziło do umorzenia postępowania, które było prowadzone na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Najczęściej podnosiliśmy zarzuty nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego — na nieaktualny lub nieprawidłowy adres. Jeśli więc dopiero pismo od komornika było tym, które poinformowało Cię o zadłużeniu, na pewno będziemy mogli skutecznie powstrzymać egzekucję, a nawet odzyskać zajęte już mienie.

 • Świadczymy pomoc na terenie całej Polski. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, bo kosztami obciążamy niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, krótko opisując sprawę i prześlesz kopie otrzymanych dokumentów. Dokonamy bezpłatnej analizy, a następnie przedstawimy Ci propozycje rozwiązań. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę, dasz nam pełnomocnictwo do reprezentacji w sądzie. Załatwimy wszystkie formalności za Ciebie i poprowadzimy Twoja sprawę do wygranej.

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja