Pozwani przez fundusz

ULTIMO NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty chce od Ciebie spłaty długu? Jeśli dostałeś wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty albo pozew sądowy i nie wiesz jak się przed nimi bronić, natychmiast skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Szybkość reakcji jest kluczowa, bo czas może działać na Twoją niekorzyść!

Pozwani Przez Fundusz to skuteczna kancelaria antywindykacyjna pomagająca osobom zadłużonym. Większość z prowadzonych przez nas spraw, w których stroną był ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zakończyło się wygraną naszych klientów. Dzięki naszej interwencji wielokrotnie dochodziło do anulowania całości zadłużenia. Pomoc świadczymy na prostych zasadach i zupełnie bezpłatnie. Nie męcz się sam z problemem, skontaktuj się z nami, a otrzymasz proste i skuteczne rozwiązania!

Jak działa Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Ultimo NSFIZ to jedna z firm windykacyjnych tego typu działających w Polsce. Jego działalność jest legalna i polega na sekurytyzacji długów. Skupuje on wierzytelności od banków i podmiotów zajmujących się udzielaniem pożyczek, jak również od firm telekomunikacyjnych. Dzięki cesji, czyli przekazaniu wierzytelności z jednego podmiotu na drugi Ultimo zostaje ich właścicielem i występuje o spłatę. Dłużnikami najczęściej są tutaj osoby fizyczne.

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty traktuje pozyskane wierzytelności jako szansę na duże korzyści majątkowe. Podczas kontaktu z dłużnikami namawia ich do jak najszybszej spłaty i polubownego zakończenia sprawy. Jest to dla niego tak ważne, gdyż większość przejętych długów jest już przedawniona. Przed takim działaniem można się jednak skutecznie obronić! To Ultimo Fundusz Inwestycyjny musi udowodnić wysuwane roszczenia, co do obowiązku zapłaty i jej kwoty. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy na każdym z etapów postępowania!

Co robić, gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty z Ultimo NSFIZ?

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty może nawiązać z Tobą kontakt przez: telefon, mail, SMS lub pocztę wysyłając wezwanie. Bez względu na to, jaką drogą to nastąpi, od razu skontaktuj się z nami. Przede wszystkim nie należy prowadzić żadnych rozmów telefonicznym, bez odpowiedniego przygotowania. Osoby dzwoniące w imieniu Ultimo NSFIZ są przeszkolone do zmanipulowania rozmówców i zobowiązania ich do spłaty długu, nawet jeśli jest on przedawniony lub wątpliwy. W takim przypadku umów się na telefon w innym terminie lub po prostu odłóż słuchawkę i zwróć się do nas.

Nasza kancelaria sprawdzi, czy wysuwane roszczenie rzeczywiście istnieje, Fundusz ma do niego prawo oraz czy nie jest zawyżone lub przedawnione. Przedstawiciel Ultimo nie poinformuje Cię o przedawnieniu, licząc na to, że pod presją i tak zapłacisz. Ustalimy wszystkie fakty, rozmawiając z nim w Twoim imieniu lub przygotujemy Cię do samodzielnej rozmowy z nimi, jeśli chcesz podjąć się jej osobiście.

Jak rozmawiać przez telefon z Ultimo Niestandaryzowanym Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym?

Przed rozmową trzeba się gruntownie przygotować, najlepiej zapisując na kartce poszczególne pytania, które mają być zadane. To istotne dla uzyskania kluczowych dla obrony przed roszczeniem informacji. Bardzo ważne jest, aby nigdy nie podawać ani nie potwierdzać telefonicznie przedstawicielowi Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (NSFIZ) swoich danych jak adres czy PESEL.

Przed rozpoczęciem rozmowy poinformuj dzwoniącego, że będziesz nagrywać i poproś go o podanie imienia, nazwiska i stanowiska. Po uzyskaniu tych informacji możesz zacząć zadawać poniższe pytania. Pamiętaj, żeby na każde z nich uzyskać wyczerpującą odpowiedź.

Jak rozmawiać przez telefon z Ultimo Niestandaryzowanym Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym?

 1. Skąd macie mój numer telefonu?

 2. Czy nagrywacie rozmowę? – jeśli tak, lepiej się rozłącz, bo nieopatrznie wypowiedziane stwierdzenia mogą być potem wykorzystane podczas postępowania windykacyjnego.

 3. Kiedy została zawarta umowa, będąca podstawą żądania zapłaty? Poproś o konkretną datę.

 4. Z jakim podmiotem została zawarta umowa? Ustal pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną.

 5. Jaka kwota została pożyczona?

 6. W jaki sposób została wyliczona kwota żądana do spłaty?

 7. Od kogo, kiedy i za ile został kupiony rzekomy dług?

 8. Kiedy otrzymano pieniądze, o które się upominacie? Ustal konkretną datę.

 9. Do kiedy pożyczone pieniądze miały być oddane?

 10. Czy mój rzekomy dług jest przedawniony?

Przejście przez wszystkie pytania zgodnie ze scenariuszem i twarda obrona swojego stanowiska, mogą spowodować, że uda Ci się dowieść przedawnienia roszczenia i nastąpi odstąpienie od jego dochodzenia. Gdyby jednak tak się nie stało i dostaniesz pismo z sądu, skontaktuj się z nami niezwłocznie!

Co robić po otrzymaniu pozwu sądowego lub nakazu zapłaty z powództwa Ultimo Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego?

Jeśli Ultimo NSFIZ nawiąże z Tobą kontakt na tym etapie postępowania, nadal masz jeszcze szansę nawet na całkowite anulowanie długu podczas procesu. Nasza kancelaria skutecznie prowadzi sprawy przeciwko temu Funduszowi. Znamy jego techniki i mechanizmy działania, dlatego nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty są skuteczne.

Bardzo ważna jest tutaj Twoja natychmiastowa reakcja na pismo, bo czas na odpowiedź jest ograniczony do 14 dni od otrzymania korespondencji. Nie zwlekaj więc i od razu się z nami skontaktuj! Przeanalizujemy Twoje dokumenty w ciągu maksymalnie 24 h, a następnie przedstawimy Ci gotową propozycję pomocy prawnej. Z nami szybko uwolnisz się od długów!

Jak można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą wskutek działań Ultimo NSFIZ?

Nawet pismo od komornika informujące o wszczęciu egzekucji na wniosek Ultimo nie oznacza, że sprawa jest już zakończona! Pozwani Przez Fundusz pomagają również na tym etapie postępowania, bardzo często z sukcesem doprowadzając do umorzenia postępowania. Gdy to od komornika dowiadujesz się po raz pierwszy o roszczeniu spłaty długu, możemy pomóc Ci w umorzeniu egzekucji lub odzyskaniu zajętych środków. Zdarza się, że tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą dla prowadzenia działań komorniczych przez błędy proceduralne dokonane przy ich wydawaniu, zazwyczaj następują one podczas doręczeń sądowych, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny już adres osoby zadłużonej, która się przeprowadziła,

 • na inne nazwisko (najczęściej zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Z tego względu, jeśli o roszczeniach Ultimo Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego dowiedziałeś się od komornika, a nie otrzymałeś wcześniej żadnych pism, będziemy mogli skutecznie powstrzymać jego działania.

 • Nasza kancelaria antywindykacyjna pomaga dłużnikom w całej Polsce. Możesz skontaktować się z nami w dogodnej dla Ciebie formie: telefonicznie, mailowo, przez FB lub poprzez poniższy formularz. Pomożemy Ci skutecznie uwolnić się od długu!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja