Pozwani przez fundusz

TAKTO NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Dostałeś list z wezwaniem do zapłaty od TAKTO Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (TAKTO NSFIZ)? Jeśli nie wiesz, jak się obronić przed windykacją ze strony tego podmiotu, skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną: mailowo, pod numerem telefonu podanym na stronie lub przez wiadomość na Facebooku. W tym wypadku czas reakcji jest bardzo ważny – odezwij się do nas jak najszybciej.

 

 • Od lat pomagamy osobom zadłużonym, które mają problem z niestandaryzowanymi sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi. Większość spraw, których się podejmowaliśmy, kończyła się wygraną klientów, często prowadząc do anulowania zadłużenia. Co ważne, pomagamy całkowicie bezpłatnie, na prostych i jasnych zasadach. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w sprawie Twojego zadłużenia.

   

Czym jest TAKTO Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Fundusze inwestycyjne wykorzystują różne strategie, aby zarabiać pieniądze. TAKTO Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, czyli TAKTO NSFIZ, to podmiot windykacyjny, który kupuje długi, często nieściągalne, od różnych instytucji – banków, firm pożyczkowych, a nawet od innych funduszy. Następnie dąży do ich odzyskania. Jego działalność jest zgodna z ustawą o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r.  Osoby, które nie spłaciły swoich zobowiązań, mogą spotkać się z jedną z form kontaktu ze strony TAKTO NSFIZ:

 

 • wezwaniem do zapłaty,

   

 • pozwem z sądu,

   

 • listem od komornika.

   

Taka sytuacja nie jest jednak bez wyjścia i istnieją skuteczne sposoby, by odeprzeć przedstawiane roszczenia.

 

Jak się bronić przed wezwaniem do zapłaty z TAKTO NSFIZ?

Jeśli dostaniesz wezwanie do zapłaty od TAKTO Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, sprawdź wszystkie zawarte w nim informacje. Zdarza się, że roszczenie jest przedawnione, dotyczy innej osoby, albo że dany NSFIZ nie ma do niego tytułu prawnego. Nie są to rzadkie sytuacje. Jeśli wezwanie ma formę rozmowy telefonicznej, a nie listu czy wiadomości, uważaj na to, co mówisz. Najlepiej poproś o telefon w innym terminie i zwróć się o pomoc do nas. Przygotujemy Cię do takiej rozmowy lub odbędziemy ją w Twoim imieniu.

 

 • To po stronie Funduszu leży obowiązek przedstawienia dowodów i dokumentów potwierdzających obowiązek spłaty przez dłużnika na jego rzecz oraz uzasadnienia wysokości kwoty. Jeśli okaże się, że zobowiązanie nie należy do Ciebie, jest przedawnione lub brakuje odpowiedniej dokumentacji, postępowanie może się zakończyć już w tym momencie. Jeżeli TAKTO nie zrezygnuje z roszczeń, podejmiemy kolejne działania.

   

Co zrobić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Funduszu TAKTO?

Najważniejsze, to nie ignorować żadnych dokumentów i wezwań. Jak najszybciej skontaktuj się z Fundacją Pozwani Przez Fundusz. Nasi prawnicy dokonają bezpłatnej analizy sprawy i przedstawią Ci możliwe środki obrony. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie i od tej chwili to my załatwiamy wszystkie formalności.

Fundacja PPF jest organizacją pozarządową. Naszą misją jest pomaganie osobom w trudnej sytuacji finansowej. Współpracują z nami doświadczeni prawnicy, którzy oferują porady i analizy w kwestii postępowania sądowego i egzekucyjnego. Oferujemy wsparcie na każdym etapie postępowania.

 

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą na skutek działań TAKTO?

Odpowiedź brzmi: tak. Istnieją skuteczne sposoby, by się uchronić przed egzekucją długów, również na etapie, gdy zostało już wszczęte postępowanie komornicze. Taka sytuacja nie musi oznaczać końca sprawy. Wielokrotnie na skutek naszych działań dochodziło do umorzenia postępowania, często z powodu wadliwych tytułów wykonawczych. Jeśli dopiero z pisma od komornika dowiedziałeś się o zadłużeniu, oznacza to, że mogło dojść do nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego, na nieprawidłowy lub nieaktualny adres. To pozwala skutecznie powstrzymać egzekucję. Istnieje szansa również na odzyskanie zajętego wcześniej mienia.

 

 • Czy Twoja sytuacja jest podobna do opisanej? Skontaktuj się z nami. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, ponieważ kosztami obciążamy niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Pamiętaj, im szybciej zareagujesz, tym większe są szanse na sukces. Nie daj się zaskoczyć, lepiej być przygotowanym i wiedzieć, jak postąpić, gdy trafi do Ciebie wezwanie do zapłaty czy pozew sądowy. Fundacja Pozwani Przez Fundusz jest po to, aby Ci pomóc. Zajmujemy się także takimi zagadnieniami jak: upadłość konsumencka oraz antywindykacja.

   

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja