Pozwani przez fundusz

PROTEGAT NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Skontaktował się z Tobą Protegat Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, żądając spłaty długu? Niezwłocznie skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną, która będzie Cię reprezentować w kontaktach z nim. Możesz to zrobić telefonicznie, za pomocą specjalnego formularza na stronie, mailowo lub przez Facebooka.

Od lat świadczymy skuteczną pomoc zadłużonym. Zwycięsko poprowadziliśmy wiele spraw, w których stroną był wyżej wymieniony Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Wiele spośród nich zakończyło się całkowitym anulowaniem zadłużenia. Nasza pomoc dla klientów jest bezpłatna i prowadzona według przejrzystych reguł. Nie walcz sam z Protegatem NSFIZ, kontakt z nami da ci gwarancję powodzenia!

Protegat Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest za podmiot?

Protegat 1 to firma windykacyjna działająca w ramach ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. O tym, co to jest, dłużnicy dowiadują się zwykle po otrzymaniu jednego z pism od niego, czyli wezwania do zapłaty, pozwu lub sądowego nakazu zapłaty albo pisma od komornika.

Protegat 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest niedużym podmiotem windykacyjnym. Jego działalność polega na skupowaniu wierzytelności oraz dochodzeniu spłaty długów od mających problemy finansowe osób. Głównie kupuje zadłużenia od licznych na naszym rynku firm pożyczkowych, udzielających tzw. chwilówek.

 • Jeśli Fundusz Protegat 1 nawiąże z Tobą kontakt, możesz żądać przedstawienia wszystkich dokumentów i dowodów, wykazujących Twój obowiązek zapłaty oraz wynikająca z niego kwotę. Zgłoś się do nas, a pomożemy na każdym z etapów postępowania.

Wezwanie do zapłaty z Protegat 1 – jak zareagować?

Protegat Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, może wysłać wezwanie do zapłaty na Twój adres, przesłać mail lub SMS albo skontaktować się z Tobą telefonicznie. Podobnie jak wiele innych firm windykacyjnych najczęściej jego pracownicy dzwonią, informując o rzekomym zadłużeniu i próbując skłonić do jego dobrowolnego spłacenia.

Bez względu na formę kontaktu, nie odpowiadaj od razu. Jeśli zaskoczą Cię telefonem, poproś o kontakt w innym terminie lub po prostu się rozłącz. W pierwszej kolejności musisz bowiem ustalić, czy chodzi o Ciebie, a nie jest to zwykła pomyłka lub próba oszustwa. W tym celu skontaktuj się z kancelarią Pozwani Przez Fundusz, a nasi prawnicy udzielą Ci porady prawnej, przygotują do ewentualnej rozmowy lub przeprowadzą ją za Ciebie.

 • Podejmowanie jakiegokolwiek kontaktu lub prób negocjacji bez odpowiedniego przygotowania może Cię sporo kosztować. Podczas rozmowy nie podawaj lub nie potwierdzaj przedstawicielowi Protegat 1 NSFIZ swoich danych jak adres czy PESEL. Jego zadaniem jest wyciągnięcie od Ciebie pewnych informacji i nakłonienie do polubownej spłaty długu, nawet jeśli nie jest Twój lub się przedawnił! Dla własnego bezpieczeństwa postaw na naszą profesjonalną pomoc.

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty z powództwa Protegat – jak się przed nimi bronić?

Otrzymanie takich pism sądowych nie oznacza, że Twoja sprawa jest już przegrana. Przede wszystkim zapisz dokładną datę ich odbioru i niezwłocznie skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną. Termin dostarczenia przesyłki sądowej ma ogromne znaczenie, bo na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz odpowiedzi na pozew masz jedynie 14 dni. Szybka reakcja jest w takim razie bardzo wskazana. Przeanalizujemy przekazane przez Ciebie dokumenty w czasie do 24h i przedstawimy propozycję naszej pomocy.

Pozwani Przez Fundusz ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciw Protegat 1 Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. Nasi prawnicy z powodzeniem doprowadzili do pozbycia się zadłużenia u wielu osób, a ich skuteczność w wygrywaniu spraw z Funduszami Inwestycyjnymi wynosi aż 97%. Doskonale orientujemy się w schematach działania stosowanych przez te podmioty, dzięki temu wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są tak skuteczne.

Co robić, gdy komornik wszczyna postępowanie na żądanie Protegat?

Otrzymałeś pismo od komornika o wszczęciu egzekucji na wniosek Protegat 1 NSFIZ? Nie musi to oznaczać, że sprawa jest definitywnie zakończona na Twoją niekorzyść. Pomagamy również na tym etapie postępowania, bardzo często z sukcesem doprowadzając do odstąpienia przez komornika od czynności i umorzenia postępowania.

Jeśli jest to pierwszy dokument, jaki otrzymałeś w tej sprawie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tytuł wykonawczy będący jego podstawą jest wadliwy i nie może stanowić podstawy do egzekucji. Dzieje się tak w przypadku popełnienia błędów proceduralnych przy jego wydaniu. Najczęściej są one formalne zachodzące podczas doręczania pism, np. na inne nazwisko (zmienione wskutek zawarcia małżeństwa) lub na nieaktualny adres.

Podsumowując, jeśli o roszczeniach wysuwanych przez Protegat dowiedziałeś się dopiero od komornika, skutecznie możemy zablokować jego działania lub odzyskać już zajęte dobra.

Skorzystanie z naszej pomocy jest bardzo łatwe, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez FB lub poprzez formularz na stronie i krótko opisać swoją sprawę oraz przesłać kopie otrzymanych z dokumentów. Nasi prawnicy dokonają bezpłatnej analizy sprawy, po czym  skontaktują się z Tobą, przedstawiając Ci możliwe rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to my załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna, bo wszystkimi jej kosztami obciążamy Protegat 1 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

 • Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z nami skutecznie uwolnisz się od długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja