Pozwani przez fundusz

PROKURA NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ściga Cię Fundusz Prokura? Dostałeś w jego imieniu wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty albo pozew sądowy i nie wiesz jak zareagować? W takim razie niezwłocznie skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez Facebook. Czas jest bardzo ważny, bo zwłoka może działać na Twoją niekorzyść!

Nasza kancelaria antywindykacyjna od lat skutecznie pomaga osobom zadłużonym. Wśród wielu przeprowadzonych przez nas spraw, w których stroną był Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, większość rozstrzygnęła się na korzyść naszych klientów. Pomoc świadczona przez Pozwanych Przez Fundusz jest bezpłatna i prowadzona według jasnych zasad. Nie musisz sam radzić sobie z problemem, zgłoś się do nas po sprawdzone i skuteczne rozwiązania!

Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty — co to jest?

Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to firma windykacyjna działająca zgodnie z ustawą dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. O tym, co to jest, dłużnicy zwykle dowiadują się po otrzymaniu od niego pisma w którymś z etapów postępowania windykacyjnego, tj.:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu, w tym również e-sądu,

 • pisma od komornika.

Prokura NSFIZ skupuje wierzytelności z rynku za pewną część ich ceny nominalnej, aby potem dochodzić ich jako nowy właściciel na drodze polubownej, sądowej lub egzekucyjnej. Głównie są to niespłacone przez osoby fizyczne pożyczki i kredyty bankowe oraz tzw. chwilówki.

Działalność Funduszu jest całkowicie zgodna z prawem, ale można się przed nim skutecznie obronić. To on musi przedstawić wszystkie niezbędne dokumenty świadczące o istnieniu długu, jego kwocie i obowiązku zapłaty na jego rzecz. Pomożemy Ci w walce z roszczeniami Funduszu na wszystkich etapach postępowania.

Jak się bronić przed wezwaniem do zapłaty z Prokura NSFIZ?

Gdy Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (NSFIZ) nawiąże z Tobą kontakt, wysyłając wezwanie do zapłaty, sprawdź najpierw wszystkie zawarte w nim informacje. Może okazać się, że nie dotyczy ono Ciebie, jest zawyżone lub przedawnione, albo że nie jest on jego właścicielem.

Forma wezwania to nie tylko tradycyjne pismo dostarczane pocztą, ale także mail, SMS czy telefon. Szczególną ostrożność trzeba zachować podczas rozmowy telefonicznej, gdyż osoby dzwoniące będą chciały wydobyć od Ciebie różne informacje i przekonać do jak najszybszej spłaty długu. Ich celem nie jest ustalenie, czy dług należy do Ciebie i czy nie jest przedawniony. Najlepiej nie odbywać takiej rozmowy “z marszu”, poprosić o inny termin lub po prostu odłożyć słuchawkę i zgłosić się do nas. Przeprowadzimy rozmowę zamiast Ciebie albo gruntownie Cię do niej przygotujemy, jeśli wolisz odbyć ją samodzielnie.

Jak prowadzić rozmowę przedstawicielem NSFIZ Prokura przez telefon?

Dzięki poniższym wskazówkom gładko przebrniesz przez rozmowę z przedstawicielem Prokury. Ważne jest, aby trzymać się szczegółowo pytań i nie przechodzić do następnego, zanim nie uzyskasz pełnej odpowiedzi na poprzednie. Na początku poinformuj osobę dzwoniącą, że zamierzasz nagrywać, a następnie poproś o podanie imienia, nazwiska i stanowiska w firmie. Wszystko zanotuj i jeśli uzyskasz zgodę na nagrywanie, przystąp do zadawania pytań.

 1. Zapytaj, skąd mają numer telefonu?

 2. Czy także nagrywają rozmowę? – jeśli odpowiedź będzie twierdząca, rozłącz się, aby nie dać pretekstu do wykorzystania Twojej wypowiedzi w dalszym postępowaniu.

 3. Spytaj o konkretną datę zawarcia umowy, która jest podstawą żądania zapłaty.

 4. Zapytaj, z jakim podmiotem zawarłeś rzekomą umowę, jego pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną.

 5. Dowiedz się, jaka jest kwota, która miała być pożyczona?

 6. Poproś o wskazanie sposobu wyliczenia kwoty żądanej do zapłaty.

 7. Spytaj od kogo, kiedy i za ile nabyli dług.

 8. Poproś o szczegółową datę, w której otrzymałeś pieniądze, będące przedmiotem roszczenia.

 9. Uzyskaj dokładny termin, do którego miałeś oddać pożyczone pieniądze.

 10. Wprost zapytaj, czy Twój rzekomy dług jest przedawniony.

Pamiętaj, żeby nie podawać ani nie potwierdzać przedstawicielowi Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przez telefon swoich danych jak adres czy PESEL. Jeśli rozmowa przebiegnie według powyższych punktów i okaże się, że nie Ty jesteś dłużnikiem, możliwe, że windykator już na tym etapie odpuści.

 • W razie wątpliwości czy poradzisz sobie z tym wyzwaniem sam lub jeśli mimo rozmowy otrzymasz wezwanie z sądu, skontaktuj się z nami!

Co zrobić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Prokury?

Znalezienie się sprawy w sądzie nie oznacza braku możliwości uwolnienia się od długu. Mamy duże doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu spraw przeciwko Prokurze NSFIZ. Większość prowadzonych spraw kończyła się wygraną i całkowitym oddaleniem powództwa wobec naszych klientów. Doskonale poznaliśmy metody działania tego Funduszu i potrafimy to wykorzystać, dlatego nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty są tak skuteczne.

Niezwykle istotna jest Twoja szybka reakcja na pismo. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, bo czas może działać na Twoją niekorzyść. Termin na odpowiedź wynosi tylko 14 dni od otrzymania korespondencji. Nasza kancelaria antywindykacyjna przeanalizuje dokumenty Twojej sprawy w czasie do 24 h, a następnie przedstawi Ci gotową propozycję rozwiązania. Z nami skutecznie pozbędziesz się długów!

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą na skutek działań Prokura NSFIZ?

Pozwani Przez Fundusz pomaga osobom zadłużonym na wszystkich etapach spraw z powództwa Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Komornik przesłał Ci informację o wszczęciu postępowania? Nie musi to oznaczać końca sprawy! Niejednokrotnie doprowadziliśmy do umorzenia postępowań komorniczych, jeśli były prowadzone w oparciu o wadliwe tytułów wykonawcze. Najczęściej podnoszonym przez nas zarzutem było nieprawidłowe doręczenie wyroku sądowego, np. na nieaktualny lub nieprawidłowy adres. Gdy pismo od komornika jest pierwszym, które oficjalnie otrzymałeś w sprawie zadłużenia, z pewnością będziemy mogli skutecznie powstrzymać jego działania.

Nasza pomoc dla zadłużonych jest prowadzona na terenie całego kraju. Jeśli chcesz z niej skorzystać, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem Facebooka lub formularza na stronie internetowej  i krótko opisz swoją sprawę oraz prześlij kopie otrzymanych dokumentów. Wykonamy bezpłatną analizę i przedstawimy Ci propozycje rozwiązań, a jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę, udzielisz nam pełnomocnictwo do reprezentowania Ciebie w sądzie. Następnie załatwimy wszystkie formalności w Twojej sprawie i poprowadzimy ją aż do wygranej.

 • Nasze usługi są dla Ciebie całkowicie bezpłatne, bo kosztami obciążamy Prokura Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Skontaktuj się z nami już dziś i pozbądź się długów na zawsze!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja