Pozwani przez fundusz

P.R.E.S.C.O. INVESTMENT I NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ściga Cię Presco Investments wysyłając wezwanie o spłatę długów? Jeśli tak, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Nakaz zapłaty lub pozew z sądu wymagają terminowej odpowiedzi, a czas jest tutaj ograniczony i każda zwłoka może działać na Twoją niekorzyść. Wybierz dowolną formę kontaktu — telefon, mail, Facebook czy formularz na stronie i pozwól sobie pomóc w walce z długami.

Pozwani Przez Fundusz to kancelaria antywindykacyjna, która świadczy pomoc zadłużonym. Mamy duże doświadczenie w sprawach, w których stroną był niejeden niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty, taki jak P.R.E.S.C.O. Investment, Zdecydowana większość spraw prowadzonych przez nas kończy się wygraną, a często całkowitym umorzeniem zadłużenia naszych klientów. Nasza pomoc jest bezpłatna, prowadzona na prostych i przejrzystych zasadach. Z nami na pewno uwolnisz się od długów!

Presco Investments — co to za podmiot?

Presco Investments S.a.r.l z siedzibą w Luksemburgu to część większej grupy kapitałowej — P.R.E.S.C.O. Group. Jej działalność obejmuje obrót wierzytelnościami i inwestycjami w fundusze sekurytyzacyjne. Powstały w 2011 roku P.R.E.S.C.O. Investment I NSFIZ, zajmuje się głównie zakupem wierzytelności finansowych. Skupuje je przeważnie od banków oraz firm udzielających tzw. chwilówek, aby następnie jako nowy właściciel wierzytelności, dochodzić ich spłaty od dłużników.

Przed jego działaniem można się jednak skutecznie obronić. Dłużnik ma prawo żądać udowodnienia wysuwanych przeciwko niemu roszczeń, czyli przedstawienia wszystkich dowodów i dokumentów, wskazujących na obowiązek zapłaty, a także udowodnienia samej kwoty roszczenia. Nasza kancelaria prawna może pomóc Ci w walce przeciwko temu funduszowi na każdym etapie postępowania.

Co robić, gdy otrzymałeś wezwanie do zapłaty od Presco Investments? 

Przede wszystkim sprawdź dokładnie wszystkie zawarte w nim szczegóły. Powinieneś upewnić się, że dług rzeczywiście istnieje, nie jest przedawniony lub zawyżony i że to właśnie Ty musisz go spłacić. Warto też upewnić się, że Presco jest jego nowym właścicielem.

 • Samo wezwanie do zapłaty może do Ciebie przyjść nie tylko tradycyjną pocztą, ale również mailem, SMS-em lub może polegać na rozmowie przez telefon. Zwłaszcza ta ostatnia forma kontaktu może być dla potencjalnego dłużnika niebezpieczna. Pracownicy funduszu są specjalnie przeszkoleni do tego, aby podczas rozmowy wydobyć przyznanie się do posiadania zadłużenia oraz obietnicę jego spłaty. Osoba zaskoczona telefonem może łatwo dać się zmanipulować, dlatego najlepiej jest się w takim przypadku po prostu rozłączyć lub poprosić o kontakt w innym terminie i zwrócić się do nas po pomoc. Możemy sami odbyć rozmowę w Twoim imieniu albo dobrze Cię do niej przygotować.

W przypadku ustalenia na tym etapie, że dług jest przedawniony lub nie należy do Ciebie, może w ogóle nie dojść do dalszego postępowania. Jeśli jednak otrzymasz pismo sądowe, skontaktuj się z nami, bo w dalszym ciągu możemy Ci pomóc.

Dostałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu? Zobacz, co musisz zrobić

Otrzymanie pisma sądowego nie oznacza, że nie możesz uwolnić się od długów. Postępowanie sądowe daje Ci szansę na wyjaśnienie i definitywne załatwienie Twojej sprawy. Nasza kancelaria antywindykacyjna wielokrotnie występowała przeciwko P.R.E.S.C.O. Investment I NSFIZ i doprowadzała do korzystnego dla naszych klientów rozstrzygnięcia. Znane są nam mechanizmy i techniki działania tego podmiotu, dlatego składamy tak skuteczne sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy sądowe. Jeśli chcesz na dobre uwolnić się od długów, skontaktuj się z nami, jak tylko otrzymasz jedno w wymienionych pism sądowych.

Natychmiastowa reakcja jest konieczna ze względu na ograniczony czas odpowiedzi, wynoszący 14 dni od momentu otrzymania pisma. Im szybciej się z nami skontaktujesz, tym korzystniej dla Ciebie. Przeanalizujemy Twoją sytuację na podstawie dokumentacji, którą nam przekażesz w ciągu 24h i przedstawimy Ci propozycje dalszej pomocy prawnej. Dzięki naszym działaniom masz szanse na wygraną z Presco Investments, a nawet całkowite pozbycie się zadłużenia.

Co zrobić po otrzymaniu pisma od komornika?

Pismo o wszczęciu egzekucji komorniczej nie oznacza, że już nic nie można zrobić. Jeśli jest ono pierwszym, które otrzymałeś w sprawie, będziemy mogli skutecznie wstrzymać jego postępowanie oraz odzyskać już zajęte środki. Mamy ogromne doświadczenie we wspieraniu klientów na etapie postępowania komorniczego.

Jeżeli po raz pierwszy o istniejących roszczeniach dowiedziałeś się właśnie z pisma od komornika, najprawdopodobniej na wcześniejszych etapach wystąpiły błędy proceduralne. Dość często zdarza się bowiem, że tytuły sądowe wykonawcze nie mogą być podstawą do prowadzenia działań przez komornika. Najczęściej podstawą do ich podważenia są błędy przy ich doręczaniu, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny już adres osoby zadłużonej,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Jeżeli pismo od komornika jest pierwszym, które otrzymałeś w sprawie roszczeń wysuwanych przez P.R.E.S.C.O. Investment I NSFIZ możemy całkowicie powstrzymać jego działania.

 • Skorzystaj z pomocy doświadczonej kancelarii antywindykacyjnej, która świadczy pomoc zadłużonym w całym kraju. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w wybrany przez Ciebie sposób — telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub formularz dostępny na stronie i przedstawisz nam swoją sprawę oraz kopie pism, które otrzymałeś. Po przeanalizowaniu dokumentów nasi prawnicy zaproponują Ci możliwe rozwiązania, a jeśli zdecydujesz się na współpracę, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentacji w sądzie. Od tego momentu załatwimy za Ciebie wszystkie formalności w związku z toczącym się postępowaniem. Wszystkimi kosztami sprawy obciążamy Presco Investments, dlatego nasza pomoc jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Nie zwlekaj, daj sobie szansę na pozbycie się długów!

   

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja