Pozwani przez fundusz

OPEN FINANSE WIERZYTELNOŚCI DETALICZNYCH NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Masz problemy z roszczeniami o spłatę długów, które Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wysuwa przeciwko Tobie? W takim przypadku nie czekaj i skontaktuj się z nami natychmiast, ponieważ czas może działać przeciwko Tobie! Po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego musisz działać szybko, bo czas na odpowiedź jest ograniczony. Możesz skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową, za pośrednictwem Facebooka lub poprzez specjalny formularz na naszej stronie. Pomożemy Ci pozbyć się długów!

Nasza kancelaria antywindykacyjna działa na terenie całego kraju i zna skuteczne metody pomagające klientom wygrać spory z wierzycielami. Dzięki naszemu doświadczeniu, w większości przypadków udaje nam się osiągnąć umorzenie długu. Szczególnie dobrze radzimy sobie w sprawach, w których przeciwnikiem jest niestandardowy sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna, a zasady współpracy z nami są proste i jasne dla klientów. Zachęcamy do kontaktu!

Czym jest Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ?

Jest to podmiot windykacyjny, działający zgodnie z ustawą o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r. Jego działalność polega na skupowaniu wierzytelności od banków, firm pożyczkowych czy firm telekomunikacyjnych, a następnie dochodzeniu ich spłaty od dłużników jako właściciel wierzytelności.

W przypadku otrzymania pisma od Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, takiego jak: wezwanie do zapłaty, pozew sądowy lub pismo od komornika, warto wiedzieć, że istnieją możliwości obrony. Fundusz musi przedstawić dowody i dokumentację potwierdzające obowiązek spłaty długu przez dłużnika na jego rzecz, wraz z uzasadnieniem wysokości kwoty. W takiej sytuacji pomocą może służyć kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz, która pomaga na każdym z powyższych etapów postępowania.

Co zrobić po wezwaniu do zapłaty od funduszu?

Przed podjęciem jakichkolwiek działań w przypadku otrzymania wezwania do zapłaty od Open Finanse Wierzytelności Detalicznych NSFIZ, warto dokładnie zweryfikować wszystkie zawarte w nim informacje. Sprawdź, czy dług rzeczywiście należy do Ciebie, czy jego kwota nie jest zawyżona oraz, czy fundusz jest faktycznie nowym właścicielem Twojego zadłużenia.

 • Wezwanie do zapłaty może zostać dostarczone: pocztą tradycyjną, mailem, SMS-em lub przedstawiciel funduszu może do Ciebie zadzwonić. W trakcie rozmowy zaleca się szczególną ostrożność, ponieważ celem rozmówcy jest wydobycie przyznania się do posiadania długu i zobowiązania do jego spłaty. W takiej sytuacji najlepiej jest się po prostu rozłączyć lub poprosić o kontakt w innym terminie i skontaktować się z nami.

Pomożemy Ci w przygotowaniu się do rozmowy lub przeprowadzimy ją za Ciebie. Jeśli okaże się, że zobowiązanie nie jest Twoje lub jest przedawnione, postępowanie może zakończyć się na tym etapie. Jeśli fundusz nie zrezygnuje jednak z roszczeń i otrzymasz pismo sądowe, zgłoś się do nas.

Nakaz zapłaty lub pozew z sądu - co robić?

Otrzymanie pisma sądowego z powództwa Open Finance Wierzytelności Detalicznych NSFIZ daje szansę na uwolnienie się od długów w trakcie procesu sądowego. Nasza kancelaria antywindykacyjna posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu i wygrywaniu spraw przeciwko temu funduszowi, z uwagi na znajomość jego sposobu działania.

Skutecznie reprezentujemy klientów w sprzeciwach od nakazów zapłaty i odpowiedziach na pozwy sądowe. Ważne jest jak najszybsze skontaktowanie się z nami, ponieważ na odpowiedź masz tylko 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Przeanalizujemy Twoją sprawę w ciągu 24 godzin i przedstawimy propozycję pomocy prawnej. Dzięki nam skutecznie pozbędziesz się długów!

 

Co zrobić po otrzymaniu pisma od komornika?

Jeśli dowiesz się o roszczeniach Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego po raz pierwszy z pisma od komornika, to jesteśmy w stanie Ci pomóc także na tym etapie postępowania. Nasza kancelaria antywindykacyjna posiada doświadczenie w doprowadzaniu do wstrzymania egzekucji i odzyskiwaniu środków, które już zostały zajęte.

Często zdarza się, że sądowe tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą do prowadzenia postępowania przez komornika ze względu na błędy proceduralne przy ich wydawaniu. Występują one najczęściej w przypadku nieprawidłowych doręczeń pism sądowych, np. na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika) lub na błędny, lub nieaktualny już adres osoby zadłużonej. Nasza kancelaria wielokrotnie skutecznie wstrzymywała egzekucję komorniczą, powołując się na powyższe zarzuty.

 • Kancelaria Pozwani Przez Fundusz specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym w całej Polsce. Nasze usługi są bezpłatne dla klientów, a koszty obsługi pokrywane są przez fundusze lub inne tego typu podmioty, przeciwko którym występujemy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w dowolny sposób: telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub poprzez formularz na naszej stronie. Z nami masz szansę na nowe życie bez długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja