Pozwani przez fundusz

OMEGA WIERZYTELNOŚCI NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ściga Cię Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Dostałeś od niego wezwanie do zapłaty albo pozew sądowy? Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz skutecznie pomoże Ci w walce z nim. Natychmiast skontaktuj się z nami w dowolnie wybranej formie: mailowo, telefonicznie, przez formularz czy Facebooka. Czas reakcji jest bardzo ważny, bo terminy na odpowiedź są krótkie, 7 lub 14-dniowe w zależności od pisma, które otrzymałeś.

Nasi prawnicy skutecznie pomagają osobom zadłużonym w całym kraju. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko podmiotom jak Omega Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty pozwala nam na pomoc w każdym z etapów postępowania. Większość prowadzonych przez nas spraw kończy się na całkowitym anulowaniu zadłużenia. Nasza pomoc jest bezpłatna dla klienta. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i zapomnij o długach!

Czym jest Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Omega Wierzytelności NSFIZ to legalnie działająca w Polsce firma windykacyjna. Zajmuje się sekurytyzacją długów, czyli inaczej mówiąc, kupuje wierzytelności od banków i innych podmiotów udzielających pożyczek oraz od firm telekomunikacyjnych. Stając się nowym właścicielem roszczeń, występuje o ich spłatę do dłużników, w przeważającej mierze osób fizycznych.

Uzyskane wierzytelności Omega Fundusz Sekurytyzacyjny traktuje jako szansę na duże dochody. Mimo tego, że część długów uległa już przedawnieniu kontaktuje się z dłużnikami w celu doprowadzenia do zapłaty i pozasądowego załatwienia sprawy. Pamiętaj, że przed jego działaniami możliwa jest skuteczna obrona. Możesz żądać od niego udowodnienia zasadności roszczenia zarówno co do żądanej kwoty, jak i obowiązku zapłaty.

 • Skontaktuj się z nami, nasi prawnicy pomogą Ci w skutecznej walce z zadłużeniem!

Co zrobić po otrzymaniu wezwania do zapłaty od Omega Wierzytelności NSFIZ?

Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (NSFIZ) może nawiązać z Tobą kontakt przez telefon, mail, nawet SMS lub za pomocą pisma wysłanego pocztą. Zaraz po otrzymaniu wezwania do zapłaty najlepiej skontaktować się bezpośrednio z nami, aby przez przypadek lub jakiś nieprzemyślany ruch, nie pogorszyć swojej sytuacji.

Szczególnie niebezpieczne jest samodzielne prowadzenie rozmów telefonicznych z przedstawicielem Funduszu, bo pod wpływem manipulacji można zobowiązać się do spłaty przedawnionego lub wątpliwego długu. Najlepiej rozłączyć się lub poprosić o kontakt w innym terminie i zwrócić się do nas. Przygotujemy Cię dobrze do rozmowy telefonicznej lub wykonamy ją za Ciebie, a przede wszystkim sprawdzimy, czy dany dług istnieje, należy do Omega Wierzytelności NSFIZ oraz nie jest zawyżony lub przedawniony.

Jak poprowadzić rozmowę telefoniczną z przedstawicielem Omega Wierzytelności?

Bardzo ważne jest dobre przygotowanie i spokój, dzięki którym nie dasz się zmanipulować i sprowadzić tylko do roli odpowiadającego na pytania. W rozmowie z przedstawicielem Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty nie podawaj i nie potwierdzaj swoich danych jak adres czy PESEL.

Na początku powiedz, że nagrywasz rozmowę i poproś o przedstawienie się imieniem, nazwiskiem i nazwą stanowiska. Jeśli dzwoniący zgodzi się na to, rozmawiaj, zadając konkretne pytania, zmierzające do ustalenia, czy dług jest faktycznie wymagany i należy do Ciebie.

 1. Spytaj, skąd mają Twój numer telefonu?

 2. Czy rozmowa jest nagrywana? – jeśli TAK, rozłącz się, aby jakieś wypowiedziane nieopatrznie słowo nie zostało potem wykorzystane przeciwko Tobie.

 3. Poproś o konkretną datę zawarcia umowy, będącej podstawą żądania zapłaty.

 4. Spytaj o podmiot, z którym zawarłeś rzekomą umowę, jego pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną.

 5. Jaka jest kwota, która miała być pożyczona?

 6. Poproś o sposób wyliczenia kwoty żądanej do zapłaty.

 7. Spytaj od kogo, kiedy i za ile kupili dług.

 8. Poproś o konkretną datę, w której otrzymałeś pieniądze, będące przedmiotem roszczenia.

 9. Spytaj o dokładną datę, do której miałeś oddać pożyczone pieniądze.

 10. Zapytaj, czy Twój rzekomy dług jest przedawniony.

Jeśli uda Ci się doprowadzić rozmowę do końca twardo broniąc swoich racji, Fundusz może odstąpić od dochodzenia roszczeń, które są przedawnione.

 • Jeśli nie czujesz się na siłach rozmawiać osobiście z Omega Wierzytelności NSFIZ lub mimo rozmowy otrzymasz pismo z sądu, zgłoś się po pomoc do nas.

Co zrobić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Omega Wierzytelności?

Fakt trafienia sprawy do sądu nie przekreśla szans na pozbycie się długu podczas postępowania procesowego. Nasza kancelaria antywindykacyjna ma doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu spraw przeciwko Omega Wierzytelności Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. Potwierdzają to opinie naszych klientów, których sprawy w ogromnej większości kończyły się całkowitym oddaleniem powództwa. Doskonale znamy metody działania tego podmiotu i potrafimy to wykorzystać w sądzie, dlatego wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty są bardzo skuteczne.

Po otrzymaniu nakazu zapłaty bardzo ważna jest Twoja natychmiastowa reakcja na pismo. Jak najszybciej skontaktuj się z nami, bo czas, który jest na odpowiedź to tylko 14 dni od otrzymania korespondencji. Nasi prawnicy przeanalizują dokumenty Twojej sprawy do 24h i przedstawią Ci gotową propozycję działania. Z nami na pewno pozbędziesz się długów!

Jak obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą na skutek działań Omega Wierzytelności?

Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomaga dłużnikom na każdym etapie spraw z powództwa Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Doprowadziliśmy do umorzenia wielu postępowań komorniczych, które były prowadzone na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Najczęściej podnoszonymi przez nas zarzutami było nieprawidłowe doręczenie wyroku sądowego, np. na nieaktualny lub nieprawidłowy adres. Jeżeli pismo od komornika jest pierwszym otrzymanym oficjalnie przez Ciebie pismem w sprawie zadłużenia, będziemy w stanie skutecznie powstrzymać jego działania.

Pomoc osobom zadłużonym świadczymy na terenie całej Polski. Aby z niej skorzystać, trzeba skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub formularz na stronie internetowej i zwięźle opisać swoją sprawę, przesyłając kopie otrzymanych dokumentów. Jeśli po dokonaniu przez nas bezpłatnej analizy i przedstawieniu Ci proponowanych rozwiązań, zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Wtedy załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i poprowadzimy sprawę aż do Twojej wygranej.

 • Pomoc jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, bo kosztami obciążamy Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Skontaktuj się z nami już dziś!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja