Pozwani przez fundusz

HORYZONT NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Dowiedziałeś się, że ściga Cię Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Jeśli tak to zapewne otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu z jego powództwa. Nie wiesz jak się przed nim bronić?  W takim przypadku skontaktuj się z nami jak najszybciej drogą mailową, telefoniczną lub przez Facebooka. Pamiętaj, ważna jest szybkość reakcji, bo czas może tu działać na Twoją niekorzyść.

Jako kancelaria antywindykacyjna świadczymy skuteczną pomoc zadłużonym. Wygraliśmy już bardzo wiele spraw, w których stroną był ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. W ogromnej ich większości doprowadziliśmy do anulowania całego zadłużenia. Nasza pomoc jest bezpłatna i prowadzona na jasnych zasadach. Zgłoś się do nas i pozwól sobie pomóc!

Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest?

Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to podmiot windykacyjny działający w ramach ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. O tym, co to jest, dłużnicy dowiadują się najczęściej po otrzymaniu jednego z pism, jakimi są:

 • wezwanie do zapłaty,

 • pozew z sądu,

 • pismo od komornika.

Horyzont NSFIZ prowadzi działalność polegającą na skupowaniu wierzytelności z tytułu kredytów i pożyczek, głównie od banków i instytucji udzielających tzw. chwilówek. W ten sposób jako nowy właściciel długu ma prawo dochodzić roszczeń od wierzycieli. Nie oznacza to jednak, że nie możesz obronić się przed jego działaniami. Masz prawo wymagać od Funduszu Horyzont, aby przedstawił wszystkie dokumenty i dowody, wskazujące na kwotę i obowiązek zapłaty powstały na jego rzecz po Twojej stronie.

Pomożemy Ci w walce z tym funduszem i to na każdym z etapów postępowania.

Jak się bronić przed wezwaniem do zapłaty z Funduszu Horyzont?

Co musisz zrobić, gdy Horyzont (NSIFZ) Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty nawiąże z Tobą kontakt, wzywając do zapłaty? Zawsze dokładnie sprawdź podawane przez niego informacje. Zanim zdecydujesz się na jakiekolwiek kroki, warto upewnić się, że dany dług rzeczywiście istnieje, a jeśli tak czy nie jest zawyżony i czy faktycznie kontaktujący się podmiot jest jego właścicielem.

Wezwania do zapłaty mogą być wysyłane pocztą tradycyjną, mailem, SMS-em lub polegać na rozmowie telefonicznej. Pamiętaj, że osoba dzwoniąca jest przeszkolona do tego, aby wydobyć od Ciebie informacje, dlaczego nie zapłaciłeś i przekonać Cię, że powinieneś to zrobić jak najszybciej. Celem nie jest tu ustalenie, czy faktycznie jesteś dłużnikiem, dlatego, jeśli zaskoczy Cię taki telefon, lepiej nie rozmawiać bez przygotowania, bo można sobie zaszkodzić.

Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest?

Nagrywaj całą rozmowę i poinformuj o tym fakcie dzwoniącego, poproś go też o podanie danych personalnych i stanowiska w firmie. Zanotuj podane informacje. Jeśli się zgodzi i będzie chciał kontynuować rozmowę, zadaj pytania, które przedstawiamy poniżej, dbając, aby na każde z nich uzyskać pełną odpowiedź.

 1. Skąd otrzymaliście mój numer telefonu?

 2. Czy nagrywacie tę rozmowę? – jeśli TAK, rozłącz się.

 3. Kiedy rzekomo zawarta została umowa, na podstawie której żądacie zapłaty? Wydobądź tu konkretną datę.

 4. Z kim rzekomo została zawarta umowa, na podstawie której żądacie zapłaty? Proś o podanie pełnej nazwy podmiotu, jego formy organizacyjno–prawnej oraz siedziby.

 5. Jaka kwota miała być rzekomo pożyczona?

 6. Dlaczego żądacie takiej kwoty do zapłaty? Prośba o podanie sposobu jej wyliczenia oraz podanie, z czego on wynika.

 7. Kto, kiedy i za jaką cenę sprzedał ten rzekomy dług?

 8. Kiedy otrzymałeś pieniądze, o które się teraz upomina się Horyzont NSFIZ? Proś o podanie daty.

 9. Do kiedy miałeś oddać pieniądze, które są przedmiotem windykacji? Tu także uzyskaj konkretną datę.

 10. Czy Twój rzekomy dług jest przedawniony?

Ważne, aby nie podawać ani nie potwierdzać przez telefon danych osobowych, o które poprosi Cię Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zwłaszcza takich jak adres czy PESEL. Jeśli nie jesteś dłużnikiem i twardo będziesz argumentować swoje racje, jest szansa, że windykator odpuści.

 • Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, by przeprowadzić taką rozmowę lub mimo jej przeprowadzenia dostaniesz wezwanie z sądu, zwróć się do nas!

Jak się bronić przed pozwem z sądu lub nakazem zapłaty?

Pozwani Przez Fundusz to kancelaria antywindykacyjna doświadczona w prowadzeniu spraw przeciwko Funduszowi Horyzont. Nasza pomoc prawna dla osób zadłużonych jest prowadzona przez doświadczonych prawników, których skuteczność w wygrywaniu spraw z Funduszami Inwestycyjnymi to aż 99%. Dobrze znamy schematy i techniki działania takich podmiotów, dzięki czemu składane przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty są tak skuteczne.

Skorzystanie z naszej pomocy jest bardzo proste, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez FB lub poprzez formularz na stronie i krótko opisać swoją sprawę oraz przesłać kopie otrzymanych z sądu dokumentów. Nasi prawnicy dokonają bezpłatnej analizy sprawy, po czym  skontaktują się z Tobą, przedstawiając Ci możliwe rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem. Nasza pomoc jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, gdyż wszystkimi jej kosztami obciążamy Horyzont Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

 • Ważna jest Twoja szybka reakcja, bo czas na odpowiedź jest krótki, wynosi 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. W takiej sytuacji im szybciej się z nami skontaktujesz, tym lepiej dla Ciebie. Analizy dokumentów dokonujemy maksymalnie do 24h, po których przedstawiamy naszą propozycję pomocy prawnej. Nie musisz być sam z problemem, zwróć się do nas i pozwól sobie pomóc!

Pismo od komornika – co robić?

Otrzymałeś pismo od komornika o wszczęciu egzekucji na wniosek Funduszu Horyzont? Nasza kancelaria antywindykacyjna od lat pomaga w takich przypadkach, bardzo często doprowadzając do umorzeń postępowań komorniczych. Jeśli przed tym pismem nie otrzymałeś żadnego wyroku z sądu w danej sprawie, możemy pomóc Ci w umorzeniu egzekucji lub odzyskaniu pieniędzy. Istnieje dużo tytułów wykonawczych, które nie mogą być podstawą do działań komornika ze względu na błędy proceduralne przy ich wydaniu. Najczęstszymi z nich są błędy formalne sądu w doręczeniach np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny ze względu na przeprowadzkę adres osoby zadłużonej,

 • na inne nazwisko (zwykle zmienione po zawarciu małżeństwa).

 • Jeśli po raz pierwszy dowiedziałeś się o roszczeniach wysuwanych przez Horyzont Fundusz Inwestycyjny od komornika, pomożemy Ci zatrzymać jego działania.

 • Pomagamy dłużnikom na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, telefonicznie, mailowo lub przez FB. Pomożemy Ci uwolnić się od długu!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja