Pozwani przez fundusz

HOIST I NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Skontaktował się z Tobą Hoist I wysuwając roszczenie o spłatę długu? Jeśli tak zgłoś się, jak najszybciej do naszej kancelarii antywindykacyjnej. Pomożemy Ci w walce o umorzenie wierzytelności. Liczy się czas reakcji, bo ograniczają go terminy 7 lub 14 dni w zależności od pisma, które otrzymałeś. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, wypełnić formularz na stronie lub nawiązać kontakt poprzez Facebook.

Kancelaria Pozwani Przez Fundusz skutecznie pomaga w osobom zadłużonym. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko podmiotom takim jak Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty sprawia, że większość z nich kończy się naszą wygraną. Najczęściej doprowadzamy do całkowitego anulowania ich zadłużenia. Pomoc świadczymy całkowicie bezpłatnie dla klientów. Wszystkimi kosztami obciążymy Hoist I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Nie trać czasu, skontaktuj się z nami, a zapomnisz o długach!

Czym jest Hoist I NSFIZ?

Hoist I NSFIZ to jedna z wieku firm windykacyjnych działających legalnie w Polsce. Zajmuje się skupem wierzytelności za pewną część ich wartości od banków, instytucji pożyczkowych oferujących tzw. chwilówki oraz firm telekomunikacyjnych. Dłużnikami są tutaj zwykle osoby fizyczne. Następnie dąży do wyegzekwowania długów, najczęściej na drodze polubownej, bo większość z nich jest już przedawniona.

Skuteczna obrona przeciwko działaniom, Hoist I jest możliwa. To na nim ciąży obowiązek udowodnienia Ci swojego roszczenia oraz jego kwoty. Skontaktuj się z nami, gdy otrzymasz wezwanie do zapłaty, pozew z sądu lub pismo od komornika, a pomożemy Ci w walce z nim na każdym z etapów postępowania.

Wezwanie do zapłaty od Hoist I — co robić?

Hoist I NSFIZ prowadząc windykację, może nawiązać z Tobą kontakt telefoniczny, mailowy, SMS-owy albo przesłać wezwanie tradycyjną pocztą. Natychmiast po tym zwróć się do nas, nie podejmując żadnych działań na własną rękę, żeby nie popełnić błędu, który może być kosztowny. Niebezpieczne jest, zwłaszcza samodzielne, prowadzenie rozmów przez telefon z przedstawicielem Funduszu, bo pod wpływem jego manipulacji łatwo możesz zobowiązać się do spłaty nawet przedawnionego roszczenia. W przypadku telefonu od razu się rozłącz lub umów na inny termin i skontaktuj z nami.

Porozmawiamy z Hoist Niestandaryzowanym Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym w Twoim imieniu lub przygotujemy Cię do rozmowy. Upewnimy się, że dług faktycznie istnieje i że nie jest przedawniony lub zawyżony. O tym nie poinformuje Cię dobrowolnie windykator, licząc, że pod wpływem presji lub strachu i tak zapłacisz.

Jak powinna przebiegać rozmowa z przedstawicielem Hoist I?

Jeżeli będziesz ją prowadzić osobiście, przede wszystkim nie możesz dać się zmanipulować i pozwolić na przejęcie inicjatywy przez niego. Bardzo ważne jest, żeby nie podawać lub nie potwierdzać przez telefon przedstawicielowi Hoist Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty swoich danych jak adres czy PESEL, które wykorzystywane będą w kolejnych etapach postępowania.

Na początku poinformuj, że będziesz nagrywać rozmowę oraz poproś windykatora o podanie imienia, nazwiska i stanowiska. Jeśli spełni te prośby, przystąp do zadawania kolejnych pytań, dzięki którym ustalisz stan faktyczny.

 1. Spytaj, skąd ma Twój numer telefonu?

 2. Czy też nagrywa rozmowę? – jeśli odpowie, że tak, rozłącz się, aby któryś z jej fragmentów nie został potem wykorzystany w postępowaniu windykacyjnym.

 3. Spytaj o dokładną datę zawarcia umowy, na podstawie której żąda zapłaty.

 4. Zapytaj, z jakim podmiotem zawarłeś tę umowę, jego pełną nazwę, adres oraz formę organizacyjno-prawną.

 5. Spytaj o kwotę, jaką rzekomo miałeś pożyczyć.

 6. Zapytaj, jak wyliczyli sumę, której żądają do spłaty.

 7. Spytaj kto, kiedy i za ile sprzedał im rzekomy dług.

 8. Zażądaj, aby podali dokładną datę, w której otrzymałeś pieniądze, o które się teraz upominają.

 9. Zapytaj o konkretną datę, do której miałeś spłacić dług.

 10. Na koniec rozmowy zapytaj po prostu, czy Twój dług nie uległ przedawnieniu?

Podczas prowadzenia rozmowy musisz trzymać się pytań, nie pozwalając przejąć inicjatywy drugiej stronie. Jeśli ci się to uda, a roszczenia wobec Ciebie okażą się przedawnione, bardzo możliwe, że Fundusz odstąpi od dalszego dochodzenia roszczeń.

 • Jeśli nie chcesz rozmawiać osobiście lub taka rozmowa nie przyniosła rezultatu i otrzymasz pismo z sądu, skontaktuj się z nami niezwłocznie!

Nakaz zapłaty lub pozew sądowy z powództwa Hoist I NSFIZ — jak się bronić?

Jeśli sprawa trafi do sądu, masz szansę nawet na całkowite anulowanie długu podczas procesu. Nasza kancelaria często i skutecznie występuje przeciwko Hoist I kończąc większość spraw wygraną. Znamy bardzo dobrze ich techniki działania i mechanizmy postępowania, dzięki czemu wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są tak skuteczne.

Gdy dostaniesz pismo z sądu, zapisz dokładną datę jego otrzymania i od razu skontaktuj się z nami. Termin dostarczenia jest bardzo ważny, bo liczy się od niego czas na wniesienie sprzeciwu lub odpowiedzi na pozew. Wynosi on zaledwie 14 dni. Przeanalizujemy dokumentację Twojej sprawy w ciągu maksymalnie 24 h i przedstawimy Ci gotowe propozycje rozwiązań. Po wyrażeniu chęci współpracy z nami udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Dzięki temu załatwimy wszystkie formalności i poprowadzimy Twoją sprawę aż do korzystnego rezultatu. Nasze usługi są dla Ciebie całkowicie bezpłatne, bo kosztami obciążymy stronę przeciwną.

 • Skorzystaj z usług doświadczonej kancelarii antywindykacyjnej i uwolnij się od długów!

Pismo od komornika na skutek działań Hoist I — czy jest jeszcze szansa na obronę?

Informacja o wszczęciu postępowania egzekucyjnego nie musi wcale oznaczać końca sprawy. Kancelaria Pozwani Przez Fundusz prowadziła wiele spraw, w których skutecznie doprowadzała do umorzenia postępowania komorniczego. Jeżeli po raz pierwszy o roszczeniach wobec Ciebie dowiedziałeś się z pisma od komornika, skutecznie zatrzymamy egzekucję lub odzyskamy już zajęte dobra. Zdarza się, że sądowe tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą dla prowadzenia działań komorniczych wskutek błędów proceduralnych przy ich wydawaniu. Najczęściej występują one przy doręczeniach sądowych, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny adres osoby zadłużonej, która się przeprowadziła,

 • na inne nazwisko (zmienione w wyniku zawarcia małżeństwa przez dłużnika).

Dlatego, jeśli  pierwszym pismem w sprawie Twojego zadłużenia było to od komornika, najprawdopodobniej będziemy mogli skutecznie powstrzymać jego działania.

 • Nasza kancelaria antywindykacyjna pomaga osobom zadłużonym w całej Polsce. Dzięki nam wielu klientów całkowicie uwolniło się od długów i zyskało cenny spokój. Możesz się  z nami skontaktować w dogodnej formie przez telefon, mail, przez Facebook albo poniższy formularz. Nie zwlekaj, załatw sprawę swoich długów do końca!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja