Pozwani przez fundusz

FUTURE NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Future Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wysunął przeciwko Tobie roszczenia, wysyłając Ci wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty lub pozew sądowy? Jeśli nie wiesz jak się przed nim bronić, niezwłocznie skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Czas może działać na Twoją niekorzyść, więc nie zwlekaj!

Nasza kancelaria antywindykacyjna skutecznie pomaga osobom zadłużonym. Prowadziliśmy wiele spraw, w których stroną był właśnie ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. W większości kończyły się one wygraną naszych klientów. Najczęściej dzięki naszej interwencji dochodziło do całkowitego anulowania zadłużenia. Świadczona przez nas pomoc jest bezpłatna i prowadzona na prostych zasadach. Nie bądź sam ze swoim problemem, zgłoś się do nas po proste i sprawdzone rozwiązania!

Future Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest?

Future Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to jeden z podmiotów windykacyjnych działających na podstawie ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. O tym, co to jest, osoby zainteresowane dowiadują się zwykle po otrzymaniu:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu, w tym również e-sądu,

 • pisma od komornika.

Future NSFIZ prowadzi działalność polegającą na skupowaniu wierzytelności z rynku za część ich ceny nominalnej, a następnie dochodzi ich jako nowy właściciel w drodze polubownej, sądowej lub egzekucyjnej. Są to głównie niespłacone pożyczki i kredyty bankowe oraz z instytucji udzielających tzw. chwilówek.

Jego działania są zgodne z prawem, ale nie oznacza to, że nie możesz się przed nimi bronić. To Future Fundusz Inwestycyjny Zamknięty musi przedstawić Ci dowody i wszelkie niezbędne dokumenty wykazujące kwotę i Twój obowiązek zapłaty na jego rzecz. Nasza kancelaria pomoże Ci w walce z roszczeniami funduszu na każdym etapie postępowania.

Wezwanie do zapłaty z Future Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty — jak się bronić?

Co trzeba zrobić, gdy Future NSIFZ nawiąże z Tobą kontakt, wysyłając wezwanie do zapłaty? Przede wszystkim dokładnie sprawdź wszystkie zawarte w nim informacje, aby upewnić się, że dług istnieje, dotyczy Ciebie, nie jest zawyżony ani przedawniony, a kontaktujący się podmiot jest jego aktualnym właścicielem.

Wezwanie może przybierać różne formy: tradycyjne pismo wysłane pocztą, mail, SMS albo rozmowa telefoniczna, podczas której musisz szczególnie uważać. Przeszkolone osoby dzwoniące będą dążyć do wydobycia informacji, dlaczego nie zapłaciłeś i przekonania Cię do jak najszybszego uregulowania długu. Nie mają na celu ustalenia, czy dług należy do Ciebie, czy nie. Jeśli odbierzesz taki telefon, nie daj się zaskoczyć, odłóż słuchawkę lub poproś o kontakt w innym terminie i skontaktuj się z nami. Przygotujemy Cię do rozmowy lub poprowadzimy ją za Ciebie, tak aby nie przyniosła Ci szkody.

Jak prowadzić rozmowę przedstawicielem funduszu przez telefon?

Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez trudną rozmowę telefoniczną z windykatorem Future Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego.

Ważne jest, abyś nagrywał cały przebieg rozmowy i poinformował o tym osobę dzwoniącą. Na wstępie poproś ją o podanie swoich danych personalnych i stanowiska w firmie. Informacje te starannie zanotuj. Jeśli zgodzi się na nagrywanie, przedstawi się i będzie chciała kontynuować rozmowę, zadawaj po kolei poniższe pytania. Nie przechodź do następnego pytania bez uzyskania wyczerpującej odpowiedzi na poprzednie.

 1. Skąd macie mój numer telefonu?

 2. Czy rozmowa jest nagrywana? – w przypadku odpowiedzi twierdzącej, rozłącz się.

 3. Kiedy rzekoma umowa będąca podstawą roszczenia została zawarta? Zdobądź konkretną datę.

 4. Z kim rzekoma umowa została zawarta? Proś o pełną nazwę podmiotu, jego formę organizacyjno–prawną oraz adres siedziby.

 5. Jaka kwota miała być rzekomo pożyczona?

 6. Dlaczego żądacie takiej kwoty do zapłaty? Chodzi tu o podanie sposobu jej wyliczenia oraz podanie, z czego on wynika.

 7. Kto, kiedy i za jaką cenę sprzedał ten rzekomy dług?

 8. Kiedy otrzymałeś pieniądze, o które się teraz upomina się Future NSFIZ? Zdobądź konkretną datę.

 9. Do kiedy miałeś oddać pieniądze, które są przedmiotem roszczenia? Tu także uzyskaj szczegółową datę.

 10. Spytaj, czy Twój rzekomy dług jest przedawniony?

Podczas całej rozmowy nie podawaj ani nie potwierdzaj Future NSFIZ przez telefon danych osobowych, o które Cię poprosi, szczególnie adresu czy PESEL-u. Jeśli będziesz trzymał się powyższych punktów i nie jesteś dłużnikiem, jest szansa, że windykator już na tym etapie odpuści.

 • Jeżeli masz wątpliwości czy poradzisz sobie z przeprowadzeniem takiej rozmowy lub mimo jej wykonania dostaniesz wezwanie z sądu, natychmiast skontaktuj się z nami!

Pozew z sądu lub nakaz zapłaty — co robić?

Pozwani Przez Fundusz jest kancelarią antywindykacyjną z dużym doświadczeniem w występowaniu przeciwko Future Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. Opinie naszych byłych klientów jednoznacznie wskazują, że nasze usługi są warte polecenia. Doświadczeni prawnicy, z którymi współpracujemy, mają aż 99% skuteczności w wygrywaniu spraw przeciwko Funduszom Inwestycyjnym. Schematy i techniki działania tych podmiotów, są nam dobrze znane, dlatego składane przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty są tak skuteczne.

Zasady naszej pomocy są proste. Skontaktuj się z telefonicznie, mailowo, przez FB lub formularz na stronie internetowej i opisz krótko swój przypadek oraz prześlij kopie otrzymanych z sądu dokumentów. Dokonamy bezpłatnej analizy sprawy i skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o dostępnych rozwiązaniach. Decydując się na dalszą współpracę, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Wtedy to nasi prawnicy załatwią za Ciebie wszystkie formalności w związku z toczącym się postępowaniem. Wszystkimi kosztami naszej pomocy prawnej obciążamy Future Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Dla Ciebie jest ona całkowicie bezpłatna!

 • Pamiętaj! Czas Twojej reakcji jest kluczowy, bo na odpowiedź masz tylko 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Im szybciej się więc z nami skontaktujesz, tym lepiej dla Ciebie. Dokumenty analizujemy do 24 h, po których przedstawiamy propozycję pomocy prawnej. Zwróć się po pomoc prawną do sprawdzonych specjalistów od długów!

Pismo od komornika — co robić?

Nasza kancelaria antywindykacyjna pomaga również w takich przypadkach, często doprowadzając do umorzeń postępowań komorniczych. Jeśli jest to pierwsze pismo, jakie otrzymałeś w sprawie, pomożemy Ci w umorzeniu egzekucji albo odzyskaniu pieniędzy. Wiele tytułów wykonawczych nie może być podstawą do działań komornika przez błędy proceduralne przy ich wydaniu, np. formalne przy doręczeniach.

 • Pomagamy dłużnikom w całym kraju. Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie telefonicznie, mailowo, przez FB lub  przez poniższy formularz. Pomożemy Ci uwolnić się od długu!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja