Pozwani przez fundusz

FAST FINANCE NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Fast Finance wysuwa przeciwko Tobie roszczenia? Gdy otrzymasz od niego wezwanie do zapłaty, nakaz zapłaty, pozew sądowy albo pismo o egzekucji komorniczej, skontaktuj się z nami natychmiast. To bardzo ważne, bo zlekceważenie pisma i zwlekanie z działaniem wpływa na Twoją niekorzyść. Jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo, przez Facebook oraz za pomocą specjalnego formularza na stronie.

Zajmujemy się antywindykacją, czyli pomocą osobom zadłużonym. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw, przeciwko Niestandaryzowanym Sekurytyzacyjnym Funduszom Inwestycyjnym Zamkniętym. Znakomita większość z nich zakończyła się pozytywnie dla reprezentowanych przez nas osób. Świadczymy usługi na przejrzystych zasadach, całkowicie bezpłatnie dla klientów. Zgłoś się do Pozwanych Przez Fundusz, a skutecznie rozwiążemy Twój problem z długami!

 

Czym zajmuje się Fast Finance?

Fast Finance Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest firmą windykacyjną, która działa zgodnie z ustawą z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Osoby, które mają jakieś długi, dowiadują się o jego istnieniu najczęściej dopiero po otrzymaniu jednego poniższych pism.:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu, także z e-sądu,

 • pisma o wszczęciu egzekucji komorniczej.

Fundusz ten skupuje wierzytelności z rynku za ograniczoną część ich wartości, aby jako nowy właściciel dochodzić roszczeń na drodze polubownej lub sądowej. Najczęściej żąda spłaty od osób fizycznych, które nie spłaciły kredytów, pożyczek czy zaległości w firmach telekomunikacyjnych.

 • Działalność Fast Finance jest zgodna z prawem, ale nie oznacza to, że nie można się przed nią obronić. To Fundusz musi udowodnić, że ma prawa do Twojego długu, a także przedstawić odpowiednie dokumenty poświadczające kwotę zadłużenia i obowiązek zapłaty na jego rzecz. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci skutecznie obronić się przed działaniami Funduszu niezależnie od etapu postępowania.

Wezwanie do zapłaty wysłane przez Fundusz — co robić?

Jeśli Fast Finance Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty prześle Ci wezwanie do zapłaty, najpierw sprawdź dokładnie wszystkie zawarte w nim informacje. Może się okazać, że pismo nie jest do Ciebie. Gdy upewnisz się, że wezwanie nie jest bezpodstawne, zwróć się do nas po pomoc.

Pismo przesłane pocztą to niejedyna forma, jaką możesz otrzymać wezwanie. Mogą to być także mail, SMS lub telefon, który jest szczególnie niebezpieczny, jeśli dłużnik nie jest odpowiednio przygotowany do rozmowy. Pracownicy Funduszu będą starali się przekonać go do spłaty długu, nawet stosując techniki manipulacji. To czy dług nie jest przedawniony i czy należy do Ciebie, nie ma przy tym dla nich znaczenia, dlatego lepiej nie wdawać się z nimi w rozmowy. Po odebraniu telefonu można odłożyć słuchawkę lub umówić się na inny termin i skontaktować z nami. Przeprowadzimy rozmowę w Twoim imieniu albo doskonale Cię do niej przygotujemy.

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Fast Finance Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego?

Sprawa sądowa może zostać rozstrzygnięta na Twoją korzyść! Nasza kancelaria antywindykacyjna wygrała już w wielu  sprawach przeciwko temu Funduszowi, dlatego doskonale znamy metody i techniki ich działania. Wnoszone przez nas odpowiedzi na pozwy i sprzeciwy od nakazów zapłaty są niezwykle skuteczne, a większość postępowań kończy się całkowitym oddaleniem powództwa.

Kluczowa jest tu jednak szybka reakcja na otrzymane pismo, bo czas na odpowiedź to tylko 14 dni od daty otrzymania korespondencji. Nie zwlekaj więc i od razu skontaktuj się z nami! Przeanalizujemy dokumenty Twojej sprawy w czasie do 24 godzin od ich otrzymania i damy Ci gotową propozycję rozwiązania. Pomożemy Ci w skutecznej walce z Fast Finance!

Co robić, gdy na skutek działań Funduszu zostanie wszczęta egzekucja komornicza?

 • Pozwani Przez Fundusz pomagają osobom zadłużonym również na tym etapie postępowania. Pismo od komornika, a nawet wszczęcie egzekucji wcale nie musi oznaczać zakończenia sprawy. Wiele razy doprowadzaliśmy do umorzenia postępowań komorniczych, które były prowadzone na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych.

Najczęściej podnosiliśmy zarzut nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego, np. na nieprawidłowy adres lub na nieaktualne nazwisko. Jeśli więc nie doszły do Ciebie wcześniej żadne pisma w sprawie, skutecznie powstrzymamy  działania komornicze i odzyskamy już zajęte mienie.

 • Pomoc zadłużonym świadczymy na terenie całej Polski. Wystarczy się z nami skontaktować w jeden z dostępnych sposobów i krótko przedstawić swoją sprawę oraz przesłać kopie otrzymanych pism. Przedstawimy Ci propozycję rozwiązań, a jeśli je zaakceptujesz, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentacji w sądzie, gdzie załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i uzyskamy korzystny wynik sprawy. Nie poniesiesz żadnych kosztów, bo obciążymy nimi niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty.

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja