Pozwani przez fundusz

EQUES DEBITUM FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY NIESTANDARYZOWANY FUNDUSZ SEKURYTYZACYJNY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Odezwał się do Ciebie Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny, przedstawiając roszczenie do spłaty długu? Skontaktuj się z kancelarią antywindykacyjną Pozwani Przez Fundusz, która skutecznie pomaga w walce z tym podmiotem. Możesz tego dokonać telefonicznie, mailowo, poprzez specjalny formularz na stronie lub przez Facebooka. Ważny jest czas reakcji, bo ograniczają go terminy 7 lub 14 dni w zależności od pisma, jakie otrzymałeś.

Nasza kancelaria skutecznie pomaga osobom zadłużonym w całym kraju. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciw takim podmiotom jak Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Zdecydowana większość z nich kończy się po myśli naszych klientów, najczęściej całkowitym anulowaniem zadłużenia. Nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna dla klientów! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i pozbądź się długów!

Czym jest Eques Debitum FIZ NFS?

Eques Debitum to jedna z firm windykacyjnych działających legalnie w naszym kraju. O tym, co to jest, dłużnicy zwykle przekonują się po otrzymaniu jednego z poniższych pism na którymś z etapów postępowania windykacyjnego:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu, w tym również e-sądu,

 • pisma od komornika.

Zajmuje się on skupem wierzytelności od banków, instytucji oferujących tzw. chwilówki, a także firm telekomunikacyjnych za pewną część ich wartości. Najczęściej dłużnikami są tutaj osoby fizyczne. Następnie dochodzi swoich roszczeń, dążąc do jak najszybszego zakończenia sprawy na drodze polubownej, bo znaczna część długów jest już przedawniona. Należy pamiętać, że to na nim ciąży obowiązek udowodnienia swojego roszczenia, a także jego kwoty. Skuteczna obrona przed działaniami Eques Debitum Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego jest możliwa. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz wsparcie na każdym z etapów postępowania!

Wezwanie do zapłaty od Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny – co robić?

Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny w celu windykacji może nawiązać z Tobą kontakt przez telefon, mail, SMS albo poprzez tradycyjną przesyłkę pocztową. Po otrzymaniu wezwania najlepiej od razu zwróć się do nas, zamiast robić coś na własną rękę.

Szczególnie niebezpieczne jest samodzielne prowadzenie rozmowy telefonicznej, bo pod wpływem zdenerwowania lub manipulacji dzwoniącego, możesz przypadkowo zobowiązać się do spłaty długu, który jest już przedawniony lub wątpliwy. Najlepiej rozłączyć się lub poprosić o telefon w innym terminie i udać po pomoc do naszej kancelarii.

Upewnimy się, czy dług rzeczywiście istnieje i czy Eques Debitum ma do niego prawo, a także czy nie jest przedawniony, ani zawyżony. Przeszkolony windykator nie informuje o przedawnieniu się roszczenia, licząc, że wystraszony dłużnik i tak je spłaci. Rozmowę z przedstawicielem Funduszu możemy poprowadzić sami albo przygotować Cię do niej.

Jak rozmawiać z przedstawicielem Eques Debitum FIZ NFS?

Ważne jest, aby nie dać się zmanipulować i nie pozwolić na przejęcie inicjatywy przez przedstawiciela Funduszu. Nigdy nie należy też podawać ani potwierdzać telefonicznie swoich danych jak adres czy numer PESEL, które mogą być użyte w ewentualnych dalszych etapach postępowania.

Poinformuj, że będziesz nagrywać rozmowę i poproś o podanie danych personalnych oraz stanowiska. Jeśli dzwoniący się na to zgodzi, przystąp do zadawania poniższych pytań, dzięki którym ustalisz stan faktyczny.

 1. Spytaj, skąd ma Twój numer telefonu?

 2. Czy nagrywa prowadzoną rozmowę? – jeśli odpowie twierdząco, rozłącz się, żeby któryś z jej fragmentów nie został potem wykorzystany w postępowaniu windykacyjnym.

 3. Ustal dokładną datę zawarcia umowy, na podstawie której żąda zapłaty.

 4. Zapytaj, z jakim podmiotem zawarłeś tę umowę, jego pełną nazwę, adres oraz formę organizacyjno-prawną.

 5. Ustal kwotę, którą rzekomo miałeś pożyczyć.

 6. Zapytaj, w jaki sposób wyliczyli kwotę, której żądają do spłaty.

 7. Dowiedz się kto, kiedy i za ile sprzedał im rzekomy dług.

 8. Poproś, aby podali dokładną datę, w której otrzymałeś pieniądze, o które się teraz upominają.

 9. Ustal konkretną datę, do której miałeś spłacić dług.

 10. Na koniec rozmowy zapytaj wprost, czy Twój rzekomy dług nie uległ przedawnieniu?

Podczas rozmowy konsekwentnie trzymaj się pytań i nie oddawaj inicjatywy. Może się okazać, że windykator odstąpi od dalszego dochodzenia roszczeń, szczególnie jeśli są przedawnione. Jeśli jednak nie chcesz lub nie czujesz się na siłach przeprowadzić takiej rozmowy albo pomimo niej otrzymasz pismo z sądu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty w sprawie z powództwa Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny – jak się bronić?

Gdy sprawa trafi już do sądu, masz szansę na całkowite anulowanie długu podczas uczciwego procesu. Pozwani Przez Fundusz bardzo skutecznie występują przeciwko Funduszowi Eques Debitum, co potwierdzają to opinie wielu naszych byłych klientów. Doskonale znamy mechanizmy i techniki działania tego podmiotu, dlatego wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty są tak skuteczne.

Po otrzymaniu pisma z sądu zapisz dokładną datę jego odbioru i niezwłocznie skontaktuj się z naszą kancelarią. Termin dostarczenia przesyłki sądowej jest ogromnie ważny, bo od niego liczy się czas na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz odpowiedzi na pozew, który wynosi jedynie 14 dni. Im szybciej zareagujesz, tym więcej czasu będziemy mieć na odpowiedź. Nasi prawnicy w czasie do 24 h przeanalizują dokumenty Twojej sprawy, a następnie przedstawią propozycję pomocy. Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, poprosimy Cię o udzielenie nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Na jego podstawie załatwimy wszystkie formalności i poprowadzimy Twoją sprawę aż do pozytywnego dla Ciebie rozstrzygnięcia.

 • Za nasze usługi nie ponosisz żadnych płatności, bo kosztami w całości obciążamy Eques Debitum Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny. Dzięki kancelarii antywindykacyjnej Pozwani Przez Fundusz uwolnisz się od długów!

Wszczęcie egzekucji komorniczej – czy można się przed nią obronić?

Nasza kancelaria pomaga zadłużonym na wszystkich etapach spraw prowadzonych z powództwa Eques Debitum. Nawet jeśli komornik przesłał Ci informację o wszczęciu postępowania, nie musi to oznaczać końca sprawy. Zdarza się, że egzekucje komornicze prowadzone są na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Wiele razy doprowadziliśmy do ich umorzenia, podnosząc zarzut nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego, np. na nieaktualny adres lub na inne nazwisko, gdy dłużnik zmienił je w wyniku zawarcia małżeństwa. Jeśli o roszczeniach Eques Debitum dowiedziałeś się po raz pierwszy od komornika, z całą pewnością skutecznie powstrzymamy jego działania.

 • Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, przez Facebooka lub poniższy formularz i raz na zawsze pozbądź się długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja