Pozwani przez fundusz

EOS 1 FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY NIESTANDARYZOWANY FUNDUSZ SEKURYTYZACYJNY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny wysunął przeciwko Tobie roszczenia, wysyłając Ci wezwanie do zapłaty? Jeśli tak niezwłocznie skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną! Skutecznie pomagamy zadłużonym w całym kraju. Większość prowadzonych przez nas spraw zakończyła się wygraną naszych klientów, a często całkowitym umorzeniem ich zadłużenia. Pomoc świadczymy bezpłatnie, na prostych i jasnych zasadach.

Możesz się z nami skontaktować w jeden z wybranych sposobów — przez telefon, mail, Facebook lub formularz dostępny na stronie. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas i uwolnij się od długów!

EOS 1 NSFIZ – co to za podmiot?

EOS to podmiot windykacyjny działający na podstawie ustawy o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r. Zajmuje się on skupem wierzytelności od banków, instytucji pożyczkowych, a także firm telekomunikacyjnych. Nabyte w ten sposób wierzytelności dochodzi następnie od dłużników, czerpiąc z tego tytułu korzyści finansowe.

Przed jego działaniami można się jednak skutecznie bronić. Jako dłużnik masz prawo żądać przedstawienia wszelkich dokumentów i dowodów wskazujących na Twój obowiązek zapłaty, tytuł własności po stronie EOS NSFIZ oraz wysokość kwoty roszczenia. Kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz pomaga zadłużonym na każdym z możliwych etapów postępowania, prowadzonych z inicjatywy tego funduszu.

Wezwanie do zapłaty – co dalej?

Co robić po otrzymaniu wezwania do zapłaty od EOS 1 NSFIZ? Po pierwsze musisz sprawdzić dokładnie wszystkie zawarte w nim informacje, aby upewnić się, że dotyczy Twojej osoby. Następnie trzeba ustalić, czy dług nie jest już przedawniony, a jeśli nie jest, czy jego kwota nie została zawyżona. Trzeba też sprawdzić, czy EOS ma tytuł prawny do żądania spłaty.

Co ważne, wezwanie może do Ciebie trafić zarówno pocztą tradycyjną, jak i mailem, SMS-em czy polegać na rozmowie telefonicznej. Ta ostatnia jest szczególnie niebezpieczna, bo specjalnie przeszkolona osoba dzwoniąca, będzie chciała wydobyć od Ciebie potwierdzenie zadłużenia i obietnicę jego spłaty. Efekt zaskoczenia i zdenerwowanie podczas takiej rozmowy mogą działać na Twoją niekorzyść, dlatego najlepiej jest się po prostu rozłączyć albo poprosić o telefon w innym terminie i skontaktować z nami. Możemy przygotować Cię do rozmowy z funduszem lub przeprowadzić ją za Ciebie i ustalić wszystkie istotne dla sprawy fakty.

 • Jeżeli okaże się, że zobowiązanie nie należy do Ciebie albo jest przedawnione, postępowanie może zakończyć się już na tym etapie. W przeciwnym wypadku możesz spodziewać się pisma sądowego, po otrzymaniu którego jak najszybciej zwróć się o pomoc do nas!

Nakaz zapłaty lub pozew sądowy – co robić po ich otrzymaniu?

Otrzymanie pisma sądowego to okazja na udowodnienie swoich racji w postępowaniu przed sądem, a często nawet do całkowitego anulowania zadłużenia. Nasza kancelaria antywindykacyjna prowadziła już wiele spraw, których stroną był EOS czy inny niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Wiele zakończyło się wygraną naszych klientów. Dobrze znamy mechanizmy działania i techniki, które stosuje ten fundusz, dlatego wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są bardzo skuteczne. Jednak musisz się z nami jak najszybciej skontaktować!

Czas na odpowiedź po otrzymaniu pisma jest ograniczony i wynosi 14 dni, więc im szybciej się do nas zgłosisz, tym bezpieczniej dla Ciebie. Przeanalizujemy dokumenty Twojej sprawy maksymalnie w ciągu 24 h i przedstawimy Ci gotową propozycję pomocy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentacji w sądzie, a my od tego momentu zajmiemy się wszystkimi formalnościami w związku z toczącym się postępowaniem. Nasza pomoc jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, bo wszystkimi kosztami obciążymy EOS 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny.  Z nami możesz wreszcie uwolnić się od długów!

 

Pismo od komornika – co robić w takim przypadku?

Kancelaria Pozwani Przez Fundusz pomaga osobom zadłużonym nawet na tym etapie postępowania. Jeżeli jest to pierwsze pismo otrzymane przez Ciebie w sprawie, możemy skutecznie powstrzymać egzekucję oraz odzyskać już zajęte środki. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko komornikowi.

Tytuły wykonawcze wydane przez sąd nie zawsze mogą być podstawą do prowadzenia działań egzekucyjnych. Często zdarza się, że przy ich wydawaniu dochodzi do błędów proceduralnych, które najczęściej występują przy doręczeniach, np.:

 

 • na nieprawidłowy lub nieaktualny już adres zamieszkania osoby zadłużonej,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Jeśli więc to od komornika po raz pierwszy dowiesz się o wysuwanych przeciwko Tobie roszczeniach, możemy skutecznie powstrzymać jego działania.

 • Pomagamy osobom zadłużonym w całej Polsce. Dzięki nam już setki klientów zyskało cenny spokój, pozbywając się długów. Można się  z nami skontaktować w dogodnej formie przez telefon, mail, Facebook albo specjalnie do tego przeznaczony formularz. Pozwól sobie pomóc i skutecznie rozpraw się ze swoim zadłużeniem!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja