Pozwani przez fundusz

EASYDEBT FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIETY NIESTANDARYZOWANY FUNDUSZ SEKURYTYZACYJNY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Easydebt Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny wysuwa przeciwko Tobie roszczenia o spłatę długów? W takim razie nie czekaj i skontaktuj się z nami bezzwłocznie. Czas może działać na Twoją niekorzyść! Jeśli otrzymałeś z sądu nakaz zapłaty lub pozew, czas na odpowiedź jest ograniczony. Możesz się z nami skontaktować — telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub specjalny formularz na naszej stronie. Pomożemy Ci pozbyć się długów!

Jesteśmy kancelarią antywindykacyjną, która skutecznie pomaga osobom zadłużonym w całym kraju. Większość prowadzonych przez nas spraw kończy się wygraną, a niejednokrotnie umorzeniem zadłużenia naszych klientów. Mamy duże doświadczenie w sprawach, w których stroną jest niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Pomoc świadczymy bezpłatnie, na podstawie prostych i jasnych dla klientów zasad. Skontaktuj się z nami!

Czym jest Easydebt Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny?

Easydebt Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny jest podmiotem windykacyjnym, działającym zgodnie z ustawą o Funduszach Inwestycyjnych z dnia 27 maja 2004 r.  Zajmuje się skupem wierzytelności od banków, firm pożyczkowych czy firm telekomunikacyjnych, aby następnie jako właściciel wierzytelności dochodzić ich spłaty od dłużników.

Jeśli dowiedziałeś się już o istnieniu Easydebt, zapewne otrzymałeś jedno z pism:

 • wezwanie do zapłaty,

 • pozew z sądu,

 • pismo od komornika.

Nie oznacza to jednak, że przed jego działaniami nie ma możliwości obrony. To Fundusz musi przedstawić dowody i dokumentację, które potwierdzają obowiązek spłaty długu przez dłużnika na jego rzecz, wraz z uzasadnieniem wysokości kwoty. Kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz może Ci pomóc na każdym z powyższych etapów postępowania.

Co robić po otrzymaniu wezwania do zapłaty od Easydebt?

Pierwszą Twoją czynnością powinno być dokładne sprawdzenie wszystkich zawartych w nim informacji. Upewnij się, że dług należy do Ciebie, jego kwota nie jest zawyżona, a roszczenie nie uległo przedawnieniu. Musisz też zweryfikować czy na pewno Easydebt NSFIZ jest nowym właścicielem Twojego zadłużenia.

 • Wezwanie do zapłaty możesz otrzymać pocztą tradycyjną, mailem, SMS-em albo przedstawiciel funduszu może do Ciebie po prostu zadzwonić. W trakcie takiej rozmowy zalecana jest szczególna ostrożność, bo celem Twojego rozmówcy jest wydobycie od Ciebie przyznania się do posiadania długu i zobowiązania do jego spłaty. W takim przypadku najlepiej jest się po prostu rozłączyć lub poprosić o kontakt w innym terminie i skontaktować z nami. Możemy szczegółowo przygotować Cię do tej rozmowy lub przeprowadzić ją za Ciebie.

Jeśli okaże się, że zobowiązanie nie jest Twoje lub jest przedawnione, postępowanie może się zakończyć już na tym etapie. Jeżeli Easydebt nie zrezygnuje jednak z roszczeń i otrzymasz pismo sądowe, też możemy Ci pomóc!

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu z sądu?

Gdy otrzymasz pismo sądowe z powództwa Easydebt NSFIZ, masz szansę na uwolnienie się od długów podczas procesu sądowego. Nasza kancelaria antywindykacyjna prowadziła i wygrała już wiele spraw przeciwko temu funduszowi. Doskonale znamy jego sposób działania, dlatego sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy sądowe, które składamy w imieniu klientów, są tak skuteczne. Musisz się z nami tylko jak najszybciej skontaktować!

Czas reakcji jest bardzo ważny, bo na odpowiedź masz tylko 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Nie przegap tego terminu! Przeanalizujemy Twoją sprawę w ciągu 24 h i przedstawimy Ci propozycję pomocy prawnej. Dzięki nam skutecznie pozbędziesz się długów!

 

Co po otrzymaniu pisma od komornika?

Jesteśmy Ci w stanie pomóc nawet na tym etapie postępowania! Jeżeli po raz pierwszy o roszczeniach Easydebt Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Niestandaryzowanego Funduszu Sekurytyzacyjnego dowiesz się właśnie z pisma od komornika, doprowadzimy do wstrzymania egzekucji i odzyskania środków, które już zostały zajęte.

Często zdarza się, że tytuły sądowe wykonawcze nie mogą być podstawą do prowadzenia postępowania przez komornika ze względu na błędy proceduralne przy ich wydawaniu. Zwykle występują one przy doręczeniach pism sądowych, np.:

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika),

 • na błędny lub nieaktualny już adres osoby zadłużonej.

Nasza kancelaria wielokrotnie skutecznie wstrzymywała egzekucję komorniczą, powołując się na powyższe zarzuty.

 • Kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz pomaga osobom zadłużonym w całej Polsce. Kosztami naszych usług obciążamy Fundusze lub inne tego typu podmioty, a naszych klientów obsługujemy całkowicie bezpłatnie. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób przez — telefon, mail, FB lub formularz na stronie. Daj sobie szansę na nowe życie bez długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja