Dziękujemy za wysłanie formularza.

Sprawdź skrzynkę mailową. Wysłaliśmy Ci listę dokumentów, które musisz przygotować na konsultację z naszym prawnikiem.

Najważniejszym dokumentem jest oczywiście umowa kredytowa wraz aneksami. Wszystkie informacje podajemy w mailu, który już jest w Twojej skrzynce (pamiętaj, że wysłaliśmy go na adres, który został podany w formularzu).

Przygotowane wcześniej dokumenty pomogą nam w przyspieszeniu oceny długości całej procedury.

Do usłyszenia wkrótce! 

 

Zaufało nam tysiące zadłużonych oraz "frankowicze"

Wybrane opinie naszych Klientów

 • Mirosław (45 lat, Wrocław)

  Bardzo pozytywny kontakt z prawnikiem. Podczas pierwszej rozmowy na podstawie umowy kredytowej prawnik ocenił szanse powodzenia. Sprawa jest już w toku. Czekam na pozytywny werdykt sądu!

 • Aleksandra (41 lat, Warszawa)

  Telefon zadwonił następnego dnia po wypełnieniu formularza. Aż nie zdążyłam znaleźć umowy kredytowej, bo leży w drugim mieszkaniu. Od razu po podjęciu przeze mnie decyzji zaczęły się działania prawników. Bardzo mi się to podoba.

 • Marcin (62 lat, Płock)

  Stwierdzenie nieważności kredytu frankowego jest realne. Kredytując się te, prawie dwadzieścia lat temu, nie marzyłem nawet, że może się do dla mnie zakończyć takim zwrotem akcji. Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

 • Katarzyna (37 lat, Gdynia)

  Po czym poznać profesjonalistów? W końcu rozumiałam co ktoś do mnie mówi! Nie to co w trakcie podpisywania umowy kredytowej. Szkoda, że wtedy nie miałam takich doradców, jak Pan Michał. Sprawa o stwierdzenie nieważności kredytu jest w toku, a ja jestem dobrej myśli, że wyjdę z tego kredytowego bagna.

 • Maria (59 lat, Opoczno)

  Pomogli mi z długiem na 25 tysięcy złotych. Dzięki temu mogłam zakończyć żałobę po zmarłym przedwcześnie mężu.

 • Janusz (56 lat, Szczecin)

  Profesjonaliści w każdym calu. Doradztwo związane z kredytem frankowym na najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalna rozmowa z Panem Michałem.

 • Michał (39 lat, Warszawa)

  Do kancelarii zgłosiłem sie już dawno temu. Stwierdziłem, że nie odpuszczę bankowi, bo czułem się oszukany. Brakowało mi tylko wiedzy prawnej i dobrego reprezentanta. Tych znalazłem w Kancelarii Pozwani Przez Fundusz.

 • Magdalena (43 lata, Bydgoszcz)

  Po ponad 15 latach uwolniłam się w końcu od tego kredytu. Dziękuję za wsparcie, dziękuję za pomoc, dziękuje za wiarę w sukces. Stwierdzenie nieważności kredytu orzeczone. Teraz czekam na należne mi pieniądze.

Zobacz wszystkie opinie
O nas w liczbach
W naszej kancelarii masz pewność, że Twoją sprawą zajmie się doświadczony prawnik z wieloletnim doświadczeniem w oddłużaniu. Rocznie trafia do nas ponad 20.000 spraw sądowych, gdzie stroną jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, firma windykacyjna oraz bank. Przez ostatnie 6 lat pomogliśmy tysiącom naszych klientów.
14
Prawników
Adwokaci, Radcy Prawni, Eksperci d.s Windykacji.
20 000
Spraw rocznie
Rocznie trafiają do nas tysiące spraw.
97%
Wygranych spraw
Cechuje nas wysoka skuteczność w działaniu na rzecz naszych klientów.
10 000 000 zł
Rocznie anulowanych długów
Wysokość długu nie ma znaczenia, udzielamy pomocy bez względu czy twój dług wynosi 1 zł czy 1 milion zł

Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

Darmowa konsultacja