Pani Maria została obciążona długami po byłym partnerze

Dług po byłym partnerze

Mam 64 lata. Jestem osobą, która ufa ludziom. Niestety potrafią oni to wykorzystać. Zrobił to mój były partner, który po stracie pracy wziął pożyczkę w Provident na moje nazwisko. Żeby spłacić dług, Waldek brał kolejne pożyczki, na które głupio pozwalałam. Rozstaliśmy się 3 lata temu. Pół roku później dostałam pismo od Funduszu informujące o zadłużeniu na ponad 6 tysięcy złotych. Nie wiedziałem, co robić, nie rozumiałam, o co chodzi i co to za fundusz. W internecie znalazłam Pozwanych Przez Fundusz i zgłosiłam się na darmową poradę prawną. Okazało się, że moje długi w funduszach wynoszą ponad 20 tysięcy złotych, odsetki kolejne 8 tysięcy, a inne koszty jeszcze kilka tysięcy. Skąd ja, rencistka mam mieć takie pieniądze? A jeszcze opłata za prawnika!

Na szczęście warunki współpracy z Pozwani Przez Fundusz są przejrzyste i uczciwe. Kancelaria inkasuje swoje honorarium za wygraną sprawę i obciąża kosztami Fundusz, a nie mnie. Jestem już po dwóch zakończonych sukcesem sprawach. Dług zmalał z prawie 30 tysięcy do 11 tysięcy złotych. Kolejne sprawy są w toku, a ja jestem dobrej myśli i wiem, że znalazłam kogoś, komu mogę zaufać. No i mam nauczkę, nigdy nie pozwalać innym brać pożyczek na moje dane!

Maria (64 lata), Opoczno

 

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
    Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

    Darmowa konsultacja