Pozwani przez fundusz

DEBITO NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Debito Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty żąda od Ciebie spłaty długu? Nie wiesz co to za podmiot i skąd ma Twoje dane? Natychmiast skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną! Pomożemy Ci obronić się przed jego roszczeniami. Nie zwlekaj, bo czas reakcji ma tu kluczowe znaczenie, terminy na odpowiedź to 7 lub 14 dni w zależności od pisma, jakie otrzymałeś. Możesz skontaktować się z nami przez formularz na stronie, mailowo, telefonicznie albo przez Facebooka.

Nasza kancelaria prawna skutecznie pomaga dłużnikom w całym kraju. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw przeciwko takim podmiotom jak Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Nasi doświadczeni prawnicy wygrywają około 95% spraw przeciwko nim, zazwyczaj doprowadzając do całkowitego anulowania zadłużenia. Z pomocy można skorzystać całkowicie bezpłatnie. Nie musisz sam walczyć z Debito, zgłoś się do nas, a pozbędziesz się długów!

Czym zajmuje się Debito Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Debito NSFIZ jest jedną z wielu legalnie działających w Polsce firm windykacyjnych. Jego działalność polega głównie na sekurytyzacji długów, czyli skupowaniu wierzytelności od banków oraz innych podmiotów udzielających pożyczek, a także od firm telekomunikacyjnych. Poprzez cesję, czyli przekazanie wierzytelności z jednego podmiotu na drugi, Fundusz staje się ich właścicielem i jako taki występuje o spłatę długów do wierzycieli, którymi są głównie osoby fizyczne.

Pozyskane wierzytelności są dla Debito szansą na duże korzyści finansowe. Kontaktując się z dłużnikami, dąży więc do jak najszybszego nakłonienia ich do zapłaty i pozasądowego zakończenia sprawy. Jest to dla niego priorytet, gdyż duża część pozyskanych długów jest już przedawniona. Przed jego działaniem można się jednak obronić! To on musi udowodnić swoje roszczenia, zarówno co do obowiązku zapłaty, jak i żądanej kwoty. Skontaktuj się z nami, a skutecznie pomożemy Ci na każdym etapie postępowania!

Wezwanie do zapłaty od Debito Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co robić?

Debito Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (NSFIZ) może zainicjować kontakt telefonicznie, mailowo, SMS-owo albo wysyłając wezwanie tradycyjną pocztą. Gdy otrzymasz wezwanie, najlepiej od razu skontaktuj się z nami. Szczególnie ważne jest, abyś nie prowadził rozmów telefonicznych, jeśli nie jesteś do tego właściwie przygotowany. Odpowiednio przeszkolona osoba dzwoniąca może zmanipulować Cię tak, że zobowiążesz się do spłaty wątpliwego lub już przedawnionego długu. Najlepiej od razu odłóż słuchawkę lub poproś o telefon w innym terminie i zwróć się o pomoc do naszej kancelarii.

Przede wszystkim upewnimy się, że żądane roszczenie faktycznie istnieje i jest w posiadaniu Debito, a także czy nie jest przedawnione, a jego kwota zawyżona. Przedstawiciel Funduszu nie informuje dłużników o przedawnieniu, licząc, że pod wpływem strachu i tak go spłacą. Porozmawiamy więc z nim w Twoim imieniu, ustalając wszystkie fakty albo przygotujemy Cię do takiej rozmowy, jeśli wolisz przeprowadzić ją osobiście.

Jak poprowadzić rozmowę telefoniczną z Debito NSFIZ?

Do rozmowy należy się przede wszystkim dobrze przygotować, nawet zapisując i trzymając przed sobą wszystkie pytania, które chcemy zadać. Ważne, żeby spokojnie i rzeczowo uzyskać kluczowe dla obrony przed roszczeniem informacje. Nigdy nie należy też podawać ani potwierdzać przez telefon przedstawicielowi Debito Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego (NSFIZ) takich danych jak adres czy Twój PESEL.

Zanim zaczniesz rozmowę, poinformuj, że ją nagrywasz i poproś dzwoniącego o podanie imienia, nazwiska oraz stanowiska. Jeśli się zgodzi, przystąp do zadawania poniższych pytań, dbając, by na każde z nich uzyskać wyczerpującą odpowiedź.

 1. Spytaj, skąd mają Twój numer telefonu?

 2. Czy nagrywają rozmowę? – jeśli potwierdzą, rozłącz się, aby jakieś wypowiedziane przez Ciebie stwierdzenia nie zostały potem wykorzystane podczas postępowania windykacyjnego.

 3. Ustal konkretną datę zawarcia umowy, będącej podstawą żądania zapłaty.

 4. Spytaj o podmiot, z którym została ona zawarta, czyli jego pełną nazwę, adres i formę organizacyjno-prawną.

 5. Ustal kwotę, jaką rzekomo pożyczyłeś.

 6. Zapytaj o sposób, w jaki wyliczyli kwotę żądaną od Ciebie do spłaty.

 7. Dowiedz się od kogo, kiedy i za ile kupili rzekomy dług.

 8. Poproś, aby podali dokładną datę otrzymania przez Ciebie pieniędzy, o które się upominają.

 9. Ustal konkretną datę, do której miałeś termin na oddanie pożyczonych pieniędzy.

 10. Na koniec wprost zapytaj, czy Twój rzekomy dług jest przedawniony?

Jeżeli przebrniesz przez całą rozmowę według scenariusza i twardo będziesz bronić swojego stanowiska, może uda Ci się dowieść przedawnienia roszczenia i spowodować odstąpienie od dochodzenia roszczeń. Jeśli jednak nie chcesz kontaktować się samodzielnie z Debito lub pomimo rozmowy dostaniesz pismo z sądu, zwróć się do nas.

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty z powództwa Debito Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty — co robić?

Ten etap postępowania nie przekreśla Twoich szans nawet na całkowite anulowanie długu podczas procesu. Pozwani Przez Fundusz skutecznie pomagają w prowadzeniu spraw przeciwko Debito NSFIZ. Potwierdzają to opinie naszych zadowolonych klientów. Znamy mechanizmy i techniki działania Funduszu, dzięki czemu nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty są skuteczne.

Pamiętaj, jednak że kluczowa dla powodzenia obrony przed zadłużeniem jest Twoja natychmiastowa reakcja na pismo. Czasu na odpowiedź jest niewiele, ogranicza go termin 14 dni od otrzymania korespondencji, dlatego skontaktuj się nami od razu! Nasi prawnicy w czasie nie dłuższym niż 24h, dokonają analizy dokumentów i przedstawią gotową propozycję działania. Z naszą pomocą szybko uwolnisz się od długów!

Czy można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą wskutek działań Debito?

Otrzymałeś pismo od komornika o wszczęciu egzekucji z wniosku Debito NSFIZ? Nie musi oznaczać to definitywnego końca sprawy! Nawet w takim przypadku, pomagamy dłużnikom i bardzo często doprowadzamy do umorzenia postępowań komorniczych. Jeśli wcześniej nie dotarł do Ciebie wyrok z sądu w sprawie o roszczenie spłaty długu, pomożemy Ci w umorzeniu egzekucji albo odzyskaniu zajętych pieniędzy. Wiele tytułów wykonawczych nie może stanowić podstawy działań komorniczych ze względu na błędy proceduralne przy ich wydaniu. Najczęściej występują one przy doręczeniach sądowych, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny już adres osoby zadłużonej, która zmieniła miejsce zamieszkania,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Jeżeli o roszczeniach wysuwanych przez Debito dowiedziałeś się dopiero od komornika, będziemy mogli skutecznie powstrzymać działania.

 • Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz pomaga dłużnikom w całej Polsce. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, przez Facebooka lub poniższy formularz. Z nami raz na zawsze pozbędziesz się długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja