Pozwani przez fundusz

Czy warto walczyć z Niestandaryzowanymi Sekurytyzacyjnymi Funduszami Inwestycyjnymi?

09/02/2020

W tym tygodniu otrzymaliśmy telefon od Klienta, który dostał nakaz zapłaty z e-Sądu w Lublinie. Sprawa zainicjowana przez jeden z Funduszy. Klient zastanawiał się czy odwoływać się od nakazu zapłaty bo „kojarzył o jaki dług może chodzić, że jest to najprawdopodobniej kredyt wzięty w jednym z banków”. Klient miał świadomość tego, gdyż wcześniej otrzymał kilka monitów z kancelarii prawnej obsługującej Fundusz.

Odpowiedź z naszej strony była oczywista – oczywiście, że odwoływać!

Dlaczego? Fundusz, który pozwał Klienta jest nam bardzo dobrze znany, znamy jego metody działania i wiemy czego możemy się spodziewać. Przedstawiliśmy szczegółowo wszystkie informacje na temat sprawy oraz poinformowaliśmy go dlaczego warto się odwołać. W jego wypadku odwołanie było równe z oddaleniem powództwa, co z kolei oznaczało, że nie będzie musiał regulować żadnych należności wobec Funduszu. Z tym, konkretnym Funduszem wygraliśmy kilkadziesiąt spraw, w każdej sposób działania Funduszu jest analogiczny dlatego mogliśmy z całą stanowczością stwierdzić, że powództwo Funduszu zostanie oddalone.

Jeśli Ty również otrzymałeś nakaz zapłaty z Sądu i chciałbyś żebyśmy pomogli Ci pozbyć się „problemu” z Funduszem – skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na naszej stronie www lub telefonicznie

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
    Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

    Darmowa konsultacja