Pozwani przez fundusz

CORPUS IURIS NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Dostałeś informację, że ściga Cię Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu z jego powództwa i nie wiesz, jak się obronić? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej w dowolnie wybranej formie — telefonicznie, mailowo czy poprzez Facebook. Szybkość reakcji jest ważna, bo czas może tu działać na Twoją niekorzyść.

Nasza kancelaria antywindykacyjna skutecznie pomaga osobom zadłużonym. Mamy doświadczenie w sprawach, w których ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty był stroną. Większość z nich zakończyła się wygraną naszych klientów, a nawet całkowitym anulowaniem ich zadłużenia. Oferowana pomoc jest dla zadłużonych całkowicie bezpłatna. Prowadzimy ją na przejrzystych i prostych zasadach. Zgłoś się do nas, a Twoje problemy się skończą!

Czym jest Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Corpus Iuris NSFIZ to jeden z podmiotów windykacyjnych, które działają zgodnie z ustawą z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. O jego istnieniu dłużnicy dowiadują się zazwyczaj, otrzymując jedno z pism, którymi są:

 • wezwanie do zapłaty,

 • pozew z sądu,

 • pismo od komornika.

 • Corpus Iuris NSFIZ działa skupując wierzytelności od banków, instytucji pożyczkowych, udzielających tzw. chwilówek czy od firm telekomunikacyjnych. Następnie jako nowy posiadacz wierzytelności z tytułu kredytów, pożyczek i innych niespłaconych zobowiązań, dochodzi roszczeń od dłużników.

Nie oznacza to jednak, że przed jego działaniami nie można się obronić. Dłużnik może żądać od Funduszu przedstawienia wszystkich dowodów i dokumentów, które wskazują na obowiązek zapłaty, powstały na jego rzecz oraz udowodnienia wysokości kwoty roszczenia. Nasza kancelaria pomaga na każdym etapie postępowania, które prowadzi przeciwko Tobie Corpus Iuris.

Wezwanie do zapłaty od Corpus  Iuris — co robić?

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty od Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Jeśli tak przede wszystkim sprawdź wszystkie zawarte w nim informacje. Zanim zdecydujesz się na dalsze kroki, upewnij cię czy dług istnieje, należy do Ciebie, nie jest przedawniony lub jego kwota nie jest zawyżona. Oczywiście trzeba też sprawdzić, czy upominający się o niego Fundusz jest rzeczywiście jego właścicielem.

Wezwanie może przyjść do Ciebie pocztą tradycyjną, mailem, SMS-em lub może polegać na rozmowie telefonicznej. Podczas takiej rozmowy musisz być szczególnie czujny, bo osoba dzwoniąca jest specjalnie przeszkolona i będzie dążyła do wyciągnięcia od Ciebie przyznania się do zadłużenia i obietnicy jego spłaty. Jeśli odbierzesz taki telefon, najlepiej od razu się rozłącz i skontaktuj za nami. Przygotujemy Cię do rozmowy lub sami odbędziemy ją w Twoim imieniu.

Jeśli ustalimy, że zobowiązanie uległo przedawnieniu lub nie jest Twoje, może się okazać, że już na tym etapie całe postępowanie się skończy. Jeżeli jednak tak się nie stanie i otrzymasz pismo z sądu, koniecznie skontaktuj się z nami!

Nakaz zapłaty lub pozew z sądu — jak się przed nimi bronić?

Pismo z sądu nie przekreśla szans na uwolnienie się od długów. Postępowanie sądowe to szansa na obronienie się przed zarzutami, a często nawet na całkowite anulowanie długu. Kancelaria antywindykacyjna Pozwani Przez Fundusz z powodzeniem prowadziła wiele spraw przeciwko Corpus Iuris Niestandaryzowanemu Sekurytyzacyjnemu Funduszowi Inwestycyjnemu Zamkniętemu. Dzięki temu doskonale znamy ten podmiot, mechanizmy jego działania i stosowane przez niego techniki. To właśnie dlatego składane przez nas w imieniu klientów sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy sądowe są tak skuteczne. Jedyne co musisz zrobić to niezwłocznie się z nami skontaktować!

W takim przypadku bardzo ważna jest szybka reakcja, gdyż czas na odpowiedź jest ograniczony i wynosi 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym lepiej dla Ciebie. Analiza dokumentacji Twojej sprawy zajmie nam maksymalnie do 24 h, a następnie przedstawimy Ci gotową propozycję pomocy prawnej. Z nami skutecznie uwolnisz się od długów!

Pismo od komornika — czy można jeszcze coś zrobić?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — tak, możemy Ci pomóc nawet na tym etapie postępowania! Jeśli po raz pierwszy o żądaniu zapłaty długu dowiedziałeś się dopiero z pisma od komornika, doprowadzimy do wstrzymania egzekucji oraz odzyskania zajętych już środków. Nasza kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw na etapie postępowania komorniczego.

Bardzo często zdarza się, że tytuły wykonawcze wydane przez sąd nie mogą być podstawą dla prowadzenia działań komorniczych. Dzieje się tak wskutek błędów proceduralnych przy ich wydaniu, najczęściej występują one przy doręczeniach, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny już adres osoby zadłużonej,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

Zapamiętaj! Jeżeli pismo od komornika jest pierwszym, które otrzymałeś w sprawie zadłużenia, skutecznie powstrzymamy jego działania.

 • Kancelaria prawna Pozwani Przez Fundusz świadczy pomoc zadłużonym w całej Polsce. Nasze usługi są dla nich całkowicie bezpłatne, bo kosztami obciążamy Corpus Iuris Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty lub inne tego typu podmioty. Daj sobie szansę na uwolnienie się od długów i skontaktuj się z nami w wybrany przez siebie sposób — telefon, mail, FB lub formularz na stronie. Pomożemy Ci zacząć życie bez długów!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja