Pozwani przez fundusz

CERES NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Ceres Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty żąda od Ciebie spłaty długu? Jeśli nie wiesz, jak bronić się przed wezwaniem do zapłaty, nakazem zapłaty albo pozwem sądowym, skontaktuj się z naszą kancelarią antywindykacyjną. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Nie zwlekaj, bo szybkość reakcji jest ważna, a upływ czasu może działać na Twoją niekorzyść!

Pozwani Przez Fundusz od lat pomagają osobom zadłużonym. Mamy duże doświadczenie w sprawach, w których stroną był niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Większość z nich zakończyła się wygraną naszych klientów. Niejednokrotnie nasze działania doprowadziły do anulowania całości zadłużenia. Pomagamy według prostych i przejrzystych zasad, całkowicie bezpłatnie dla naszych klientów. Zwróć się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się długu!

Co to jest Ceres Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Ceres NSFIZ jest jedną z firm windykacyjnych działających w Polsce. Działalność taka jest legalna i polega na sekurytyzacji długów. Przede wszystkim skupuje wierzytelności od banków i firm pożyczkowych, ale też od firm telekomunikacyjnych. Dzięki ich cesji, czyli przekazaniu z jednego podmiotu na drugi staje się ich właścicielem i występuje o spłatę. Zwykle jego dłużnicy to osoby fizyczne.

Ceres Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wykorzystuje pozyskane wierzytelności do czerpania korzyści majątkowych. W tym celu kontaktując się z dłużnikami, namawia ich do jak najszybszego polubownego zakończenia sprawy poprzez spłatę długów. W ten sposób może odzyskać pieniądze nawet z przedawnionych już roszczeń. Jednak przed takim działaniem można się skutecznie bronić! To Fundusz musi udowodnić wysuwane roszczenia zarówno pod względem zasadności wpłaty, jak i jej kwoty. Pomożemy Ci w walce z Ceres NSFiZ na każdym z etapów postępowania.

Wezwanie do zapłaty z Ceres NSFIZ — co dalej?

Ceres Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty może wybrać jedną z następujących form kontaktu — telefon, mail, SMS lub tradycyjna poczta. Gdy tylko to nastąpi, natychmiast skontaktuj się z nami. Szczególnie niewskazane jest prowadzenie rozmów telefonicznych bez uprzedniego przygotowania. Osoby, które dzwonią w imieniu funduszu dokładnie wiedzą, jakie zadawać pytania i jak prowadzić rozmowę, by zmanipulować rozmówcę i zobowiązać go do spłaty nawet przedawnionego długu. Jeśli otrzymasz taki telefon, najlepiej po prostu odłóż słuchawkę lub umów się na inny termin i zwróć się o pomoc do nas.

 • Sprawdzimy, czy wysuwane roszczenie rzeczywiście istnieje, Ceres NSFIZ ma do niego prawo, a także czy nie jest zawyżone lub przedawnione. Ustalimy wszystkie fakty i porozmawiamy z Funduszem w Twoim imieniu albo solidnie przygotujemy Cię do samodzielnej rozmowy.

Pozew sądowy lub nakaz zapłaty z powództwa Ceres — co robić w takim przypadku?  

Jeśli Ceres Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty skontaktuje się z Tobą na tym etapie postępowania, wciąż masz szansę na pozytywne rozstrzygnięcie, a nawet całkowite anulowanie długu w trakcie procesu. Skutecznie prowadzimy sprawy przeciwko temu podmiotowi i znamy jego sposób działania i stosowane techniki. Nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty są niezwykle skuteczne.

Jednak niezwykle istotna jest tu Twoja szybka reakcja na pismo, gdyż czas na odpowiedź jest ograniczony i wynosi 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Skontaktuj się z nami niezwłocznie! Przeanalizujemy dokumenty Twojej sprawy i w czasie do 24 godzin, przygotujemy konkretną propozycję pomocy prawnej. Dzięki nam ostatecznie uwolnisz się od długów!

Jak można obronić się przed egzekucją komorniczą wszczętą wskutek działań Ceres NSFIZ?

Pismo od komornika informujące o wszczęciu egzekucji na wniosek Funduszu nie oznacza, że sprawa jest już przegrana. Nasza kancelaria antywindykacyjna pomaga i na tym etapie postępowania, często doprowadzając do jego umorzenia. Jeśli to od komornika dowiadujesz się po raz pierwszy o roszczeniu, pomożemy Ci w umorzeniu egzekucji, a jeśli komornik pobierze Ci jakieś środki odzyskamy je od Funduszu. Często okazuje się, że tytuły wykonawcze nie mogą być podstawą do prowadzenia działań egzekucyjnych wskutek błędów proceduralnych, które nastąpiły podczas doręczeń sądowych, np.:

 • na nieprawidłowy albo nieaktualny adres dłużnika, który się przeprowadził,

 • na inne nazwisko (zmienione po zawarciu małżeństwa przez dłużnika).

 • Jeśli więc o roszczeniach Ceres Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego poinformował Cię dopiero komornik, a żadnych pism wcześniej nie było, będziemy mogli skutecznie powstrzymać egzekucję.

 • Kancelaria Pozwani Przez Fundusz pomaga dłużnikom w całej Polsce. Możesz skontaktować się z nami w dowolnej formie: telefonicznie, mailowo, przez FB czy  formularz poniżej. Z nami skutecznie pozbędziesz się zadłużenia!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja