Pozwani przez fundusz

BEST III NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Jeżeli masz do czynienia z roszczeniami od Best III Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w sprawie długów, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Uwaga! Upływ czasu może być dla Ciebie niekorzystny! Jeżeli otrzymałeś wezwanie do zapłaty lub dokument sądowy, konieczne jest natychmiastowe działanie, gdyż masz ograniczony czas na reakcję. Aby się z nami skomunikować, możesz wybrać telefon, e-mail, Facebooka lub wypełnić dedykowany formularz na naszej witrynie internetowej.

Specjalizujemy się w problemach związanych z niestandaryzowanymi sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi. Nasza kancelaria antywindykacyjna proponuje wsparcie bez opłat, które ma jasne i zrozumiałe dla naszych klientów zasady. Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów z długami!

Best III Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty – co to jest za podmiot?

Best III NSFIZ to firma windykacyjna działającą w ramach przepisów ustawy o Funduszach Inwestycyjnych z 27 maja 2004 r. Jej główną działalnością jest nabywanie wierzytelności od instytucji bankowych, przedsiębiorstw udzielających pożyczek oraz firm telekomunikacyjnych, po czym jako nowy posiadacz stara się je odzyskać od dłużników.

Jeżeli zetknąłeś się z działaniami tego Funduszu, możliwe, że otrzymałeś jeden z poniższych dokumentów:

 • wezwanie do uregulowania należności,

 • pozew do sądu,

 • list od komornika.

 • Należy pamiętać, że nie jesteś bez szans obrony przed ich działaniami. To BEST III  ma obowiązek przedstawienia dowodów potwierdzających Twoje zobowiązanie do spłaty zadłużenia na ich korzyść, w tym uzasadnienie żądanej sumy. Kancelaria Pozwani Przez Fundusz jest gotowa wspierać Cię na każdym kroku tego procesu.

Wezwanie do zapłaty od BEST III NSFIZ – co robić?

Najpierw musisz dokładnie przeanalizować wszystkie informacje zawarte w dokumencie. Upewnij się, czy to faktycznie Twój dług, czy kwota nie jest przeszacowana oraz, czy roszczenie nie jest już przedawnione. Równie ważne jest sprawdzenie, czy Fundusz rzeczywiście stał się obecnym wierzycielem Twojego zadłużenia.

 • Wezwanie do zapłaty może dotrzeć do Ciebie różnymi kanałami – list, e-mail, SMS. Best III Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty może też nawiązać kontakt telefonicznie przez przedstawiciela. Podczas takiego połączenia warto być czujnym, gdyż osoba dzwoniąca może chcieć, abyś potwierdził posiadanie długu i wyraził gotowość do jego uregulowania. W takich okolicznościach warto albo zakończyć rozmowę, albo poprosić o możliwość jej przełożenia na inny termin. Następnie polecamy nawiązać kontakt z nami. Możemy Cię odpowiednio przygotować do kolejnej rozmowy lub nawet przeprowadzić ją w Twoim imieniu.

Jeżeli ostatecznie zadłużenie nie jest Twoje lub jego termin jest przedawniony, sprawa może zostać zamknięta. Jednak jeśli, pomimo to, Fundusz nie odstąpi od roszczeń i otrzymasz wezwanie sądowe, jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia!

Nakaz zapłaty lub pozew z sądu – jak postępować?

Po otrzymaniu wezwania sądowego istnieje szansa uwolnienia od zobowiązań poprzez korzystny wyrok sądu. Specjalnością naszej kancelarii jest antywindykacja i odnotowaliśmy już wiele wygranych w postępowaniach przeciwko temu Funduszowi. Dzięki zaawansowanej wiedzy o jego metodach działania, wniesione przez nas w imieniu klientów zarzuty wobec wezwań do zapłaty czy odpowiedzi na pozwy sądowe cechują się dużą skutecznością. Zalecamy, abyś nawiązał z nami kontakt jak najszybciej!

Szybkość działania jest kluczem, gdyż dysponujesz najczęściej jedynie 14 dniami na odpowiedź od chwili odbioru dokumentów. Dbaj, aby nie przekroczyć tego czasu! Zajmiemy się analizą Twojego przypadku w ciągu jednej doby i zaproponujemy Ci wsparcie w zakresie prawnych działań. Z naszą pomocą skutecznie wyjdziesz z zadłużenia!

 

Pismo od komornika – czy to już koniec sprawy?

Nawet na tym etapie jesteśmy w stanie Ci pomóc! Jeśli po raz pierwszy usłyszałeś o roszczeniach Funduszu Best III z pisma komorniczego, możemy działać w celu zawieszenia egzekucji, a nawet jej umorzenia oraz odzyskania środków, które zostały już pobrane przez komornika

Bywa, że sądowe tytuły egzekucyjne nie kwalifikują się jako podstawa do działań komornika z uwagi na uchybienia proceduralne podczas ich wydawania. Błędy te najczęściej dotyczą dostarczania pism sądowych jak choćby:

 

 • na nieprawidłowe nazwisko (zmienione po ślubie przez osobę zadłużoną),

 • na adres nieodpowiadający aktualnemu miejscu zamieszkania dłużnika.

Niejednokrotnie z powodzeniem interweniowaliśmy w celu zakończenia egzekucji komorniczych, opierając się na wyżej wymienionych nieprawidłowościach.

Wiemy, jak wielkim obciążeniem mogą być długi i jak mogą wpływać na komfort życia. Nasza kancelaria dostarcza profesjonalnej pomocy i wsparcia na każdym etapie wychodzenia z długów. Nie zawsze jedynym wyjściem jest upadłość konsumencka!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja