Pozwani przez fundusz

BEST I NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Dostałeś list z wezwaniem do zapłaty, którego nadawcą jest BEST I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Nawet jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z tą instytucją, nie ignoruj tego wezwania. Każdy tego typu list należy potraktować poważnie, żeby nie stał się przyczyną poważniejszych problemów. Sięgnij po wsparcie doświadczonych prawników. Misją Fundacji Pozwani Przez Fundusz jest wyrównywanie szans w sporach z funduszami inwestycyjnymi i instytucjami finansowymi takimi jak BEST I NSFIZ. Działamy całkowicie bezpłatnie, na jasnych zasadach.

 

Czym jest BEST I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Zrozumienie, z jaką instytucją mamy do czynienia, jest pierwszym krokiem do skutecznej obrony. Best I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty to jeden z form funduszy inwestycyjnych, które specjalizują się w zakupie długów i ich następnej windykacji. W praktyce oznacza to, że mogą oni być nowym wierzycielem, z którym musisz się rozliczyć.

O istnieniu tej instytucji dłużnicy dowiadują się zwykle po otrzymaniu jednego z pism:

 • wezwania do zapłaty,

 • pozwu z sądu,

 • pisma o rozpoczęciu egzekucji komorniczej.

Choć działalność BEST I polegająca na skupowaniu wierzytelności jest legalna, to można się przed nią bronić. Zwróć się do nas, niezależnie od tego, na jakim etapie jest postępowanie.

 

Jak się bronić przed wezwaniem do zapłaty z BEST I Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego?

Jeśli otrzymasz jakiekolwiek wezwanie do zapłaty, ważne jest, aby nie ignorować tego typu dokumentów. Brak reakcji może doprowadzić do uruchomienia postępowania egzekucyjnego i poważnych konsekwencji finansowych. Niezależnie od formy i treści listów od BEST I, możesz zgłosić się do nas. Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie. Fundacja Pozwani Przez Fundusz oferuje analizę sprawy oraz poradnictwo prawne, dzięki którym zrozumiesz, jakie są Twoje opcje i jak skutecznie się bronić.  Wskażemy Ci również, jak rozmawiać z przedstawicielami BEST I przez telefon, jeśli będą próbowali tą drogą nakłonić Cię do spłaty lub uzyskać Twoje dane.

 

 • Chociaż fundusze takie jak BEST I NSFIZ są znane z intensywnych działań windykacyjnych, możliwości obrony są liczne. W zależności od Twojej sytuacji rozważymy różne ścieżki postępowania, w tym antywindykację, która polega na zablokowaniu nieuczciwych praktyk windykacyjnych. Sprawdzimy, czy BEST I rzeczywiście ma prawo do wysuwanych roszczeń, czy zobowiązanie nie jest przedawnione lub zawyżone. Porozmawiamy z Funduszem w Twoim imieniu lub przygotujemy Cię do samodzielnego przeprowadzenia takiej rozmowy.

   

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa  BEST I NSFIZ?

Jeśli otrzymasz nakaz zapłaty lub wezwanie do sądu, najlepiej jak najszybciej skontaktuj się z nami. Czas na odpowiedź jest ograniczony do 14 dni od momentu otrzymania korespondencji. Nasi prawnicy w ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów wrócą do Ciebie z propozycją działania i gotowymi rozwiązaniami. Sprawa sądowa może okazać się szansą na uwolnienie się od długu. Nasza Fundacja ma wiele sukcesów w sprawach związanych z tego typu wezwaniami. Znamy metody działania tych funduszy, dlatego nasze sprzeciwy na nakazy zapłaty i odpowiedzi na pozwy charakteryzują się dużą skutecznością. Wiele ze spraw, które podjęliśmy, kończyło się całkowitym oddaleniem powództwa, czyli na korzyść naszych klientów.

 

Czy można się obronić przed egzekucją komorniczą wszczętą na skutek działań BEST I NSFIZ?

Fundacja Pozwani Przez Fundusz pomaga również na etapie postępowania komorniczego. Pismo od komornika nie oznacza wygranej funduszu i końca sprawy. Na skutek naszych działań wielokrotnie dochodziło do umorzenia postępowań komorniczych. Często podnosiliśmy zarzut nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego (np. na nieprawidłowy lub nieaktualny adres). Jeśli dopiero z pisma od komornika dowiedziałeś się o zadłużeniu, będziemy mogli powstrzymać egzekucję. Działania naszych prawników charakteryzują się wysoką skutecznością, a wiele spraw, których się podejmujemy, prowadzi do anulowania zadłużenia i zwrotu zajętego wcześniej mienia.

 

 • Nie jesteś sam w swojej walce z instytucjami finansowymi. Fundacja Pozwani Przez Fundusz świadczy wszechstronną pomoc prawną, od analizy przypadku po reprezentację w sądzie. Naszym celem jest podnoszenie świadomości prawnej obywateli oraz zapewnienie, że każdy, kto znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, będzie miał dostęp do profesjonalnego wsparcia prawnego. Edukujemy na tematy takie jak upadłość konsumencka i możliwość obrony przed niestandaryzowanymi sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymiSkontaktuj się z nami i zacznijmy działać teraz. Możesz skutecznie pozbyć się zadłużenia!

   

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja