Pozwani przez fundusz

ALLIANZ-EULER HERMES NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Skontaktował się z Tobą Allianz-Euler Hermes Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? W takim przypadku nasza kancelaria antywindykacyjna może pomóc Ci w walce z nim na każdym z etapów postępowania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo, przez Facebook lub za pomocą specjalnego formularza na stronie.

Od lat skutecznie pomagamy osobom zadłużonym w całym kraju. W wielu sprawach, które prowadziliśmy, stroną był właśnie ten niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Najczęściej doprowadzamy do całkowitego anulowania zadłużenia naszych klientów. Co ważne świadczymy pomoc bezpłatnie na podstawie prostych i transparentnych zasad. Nie wiesz, jak walczyć z Allianz Euler-Hermes? Zwróć się do nas!

 

Czym jest Allianz Euler-Hermes Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty?

Ten fundusz sekurytyzacyjny jest podmiotem windykacyjnym, który działa zgodnie z ustawą z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Skupuje wierzytelności z rynku za część ich wartości, a następnie licząc na zysk, dochodzi spłaty roszczeń od dłużników. Zadłużenia, które skupuje to głównie kredyty bankowe, pożyczki-chwilówki oraz należności wobec firm telekomunikacyjnych. Dłużnikom wysyła albo polubowne wezwania do zapłaty, albo składa pozwy sądowe czy nakazy zapłaty, prowadzące do egzekucji komorniczej.

Jeśli Allianz-Euler Hermes nawiąże z Tobą kontakt, koniecznie zażądaj, by przedstawił Ci dokumenty, świadczące o tytule prawnym do Twojego długu oraz jego wysokości. Może się bowiem okazać, że zobowiązanie jest zawyżone. Najlepiej od razu skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci skutecznie obronić się przez jego działaniami!

Jak zareagować na wezwanie do zapłaty od Funduszu Allianz Euler-Hermes?

Fundusz sekurytyzacyjny skontaktować się z Tobą wysyłając tradycyjne wezwanie do zapłaty pocztą, ale też przesłać mail, SMS czy wykonać telefon. Ta ostatnia forma jest szczególnie niebezpieczna dla potencjalnego dłużnika, bo dzwoniący są przeszkoleni do tego, by przekonać każdego do dobrowolnej spłaty. Nie ma przy tym dla nich znaczenia czy dług jest zawyżony, należy do osoby, do której dzwonią czy nawet jest przedawniony. Najlepiej jest w takim wypadku odłożyć słuchawkę lub umówić się na rozmowę w innym terminie i skontaktować z naszą kancelarią.

 • Przygotujemy Cię dokładnie do samodzielnej rozmowy lub odbędziemy ją za Ciebie.  Ustalimy, wszystkie fakty dotyczące rzekomego zadłużenia. Kontakt czy negocjacje z Funduszem bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy to groźna sytuacja, która może narazić Cię na utratę pieniędzy.  Aby tego uniknąć postaw na pomoc doświadczonych specjalistów z Kancelarii Pozwani Przez Fundusz.

Jak się bronić przed pozwem sądowym lub nakazem zapłaty z powództwa niestandaryzowanego sekurytyzacyjnego funduszu inwestycyjnego zamkniętego?

Otrzymanie jednego z tych pism, nie oznacza, że przed spłatą długów nie można się już obronić. Wręcz przeciwnie jest teraz szansa na dowiedzenie swoich racji w sądzie. Kluczowa jest jednak szybka reakcja, bo od momentu ich odbioru, jest zazwyczaj tylko 14 dni na wniesienie sprzeciwu lub odpowiedzi na pozew. Jak najszybciej skontaktuj się więc z nami! Nasi prawnicy przeanalizują przesłane przez Ciebie dokumenty w ciągu maksymalnie 24 godzin, a następnie przedstawimy Ci propozycje pomocy.

Wielokrotnie występowaliśmy w postępowaniach przeciwko temu Funduszowi sekurytyzacyjnemu. W większości z nich doprowadziliśmy do całkowitego pozbycia się zadłużenia u naszych klientów. Skuteczność prawników Kancelarii Pozwani Przez Fundusz w wygrywaniu spraw z takimi podmiotami wynosi aż 98%. Doskonale znamy schematy ich działania, nic więc dziwnego, że wnoszone przez nas sprzeciwy od nakazów zapłaty i odpowiedzi na pozwy są  bardzo skuteczne.

Czy można skutecznie obronić się przed egzekucją komorniczą?

Pismo od komornika o wszczęciu egzekucji na wniosek Allianz-Euler Hermes Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego, niekoniecznie oznacza zakończenie sprawy i obowiązek spłaty zadłużenia. Jako kancelaria antywindykacyjna nie raz doprowadzaliśmy do odstąpienia od czynności przez komornika oraz umorzenia postępowania.

W przypadku gdy to od komornika po raz pierwszy dowiesz się o toczącym się przeciwko Tobie postępowaniu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tytuł wykonawczy, który jest podstawą egzekucji, jest wadliwy. Dzieje się tak wskutek błędów proceduralnych przy jego wydawaniu. Zwykle są to błędy formalne i dotyczą dostarczania pism, np. na inne (zmienione poprzez zawarcie małżeństwa) nazwisko lub na nieaktualny adres. Możemy wtedy skutecznie zablokować działania komornika oraz odzyskać zajęte już mienie.

 • Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy! Zasady są bardzo proste — kontaktujesz się z nami i zwięźle opisujesz swój przypadek, przesyłając kopie otrzymanych dokumentów. Bezpłatnie analizujemy Twoją sprawę i przedstawiamy możliwe rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentacji w postępowaniu sądowym. Co ważne, nasza pomoc nic Cię nie kosztuje, bo wszystkimi kosztami obciążamy dany niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty. Z nami wreszcie uwolnisz się od długu!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja