Pozwani przez fundusz

ALFA NIESTANDARYZOWANY SEKURYTYZACYJNY FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIĘTY

 • Otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew z sądu lub e-sądu w Lublinie, gdzie powodem jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny ? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo, osobiście.

 • Opisz nam swoją sprawę, prześlij dokumenty, które otrzymałeś z sądu. Nasi prawnicy dokonają BEZPŁATNEJ analizy sprawy, po czym skontaktują się z Tobą przedstawiając Ci możliwe rozwiązania.

 • Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami (również BEZPŁATNĄ, gdyż wszystkimi kosztami naszej pracy obciążamy Fundusz Inwestycyjny) udzielasz nam pełnomocnictwa do reprezentowania w sądzie. Od tego momentu to nasi prawnicy załatwiają za Ciebie wszystkie formalności związane z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy z Niestandaryzowanym
Sekurytyzacyjnym Funduszem Inwestycyjnym?

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy/prześlij do nas maila lub skontaktuj się z naimi telefonicznie

 2. Przydzielony do twojej sprawy prawnik dokona analizy przesłanych przez Ciebie dokumentów

 3. Nasz prawnik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci opcje działania w Twojej sprawie

 4. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, udzielasz nam pełnomocnictwa, dzięki niemu będziemy mogli podjąć odpowiednie działania w twojej sprawie

Alfa Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zwrócił się do Ciebie o uregulowanie długu? Jeśli  przesłał Ci wezwanie do zapłaty lub otrzymałeś nakaz zapłaty, pozew sądowy, ewentualnie pismo o egzekucji komorniczej,  natychmiast zwróć się do nas po pomoc. Żadnego z tych pism nie można lekceważyć, a zwłoka w działaniu może obrócić się na Twoją niekorzyść! Z naszą kancelarią antywindykacyjną możesz skontaktować się przez telefon, mail, Facebook lub dostępny na stronie formularz.

Pomoc osobom zadłużonym świadczymy na terenie całego kraju. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu spraw, których stroną jest ten Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, sprawia, że zdecydowana większość z nich kończy się wygraną naszych klientów. Usługi są dla nich całkowicie bezpłatne i prowadzone na przejrzystych zasadach. Zapraszamy do współpracy, pomożemy Ci ostatecznie rozwiązać problem z długami!

 

Czym jest Alfa NSFIZ?

Podmiot ten jest firmą windykacyjną, działającą na podstawie ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o Funduszach Inwestycyjnych. Zajmuje się skupowaniem wierzytelności po minimalnej część ich wartości, by następnie dochodzić ich od dłużników jako nowy właściciel. Robi to zarówno na drodze polubownej, jak i sądowej. W większości przypadków dotyczy to osób fizycznych, które nie uregulowały w całości spłaty kredytów, pożyczek, a także zaległości w firmach telekomunikacyjnych. Otrzymują one wtedy jedno z poniższych pism:

 • wezwanie do zapłaty,

 • pozew sądowy, także z e-sądu,

 • pismo o wszczęciu egzekucji komorniczej.

 • Działalność  Funduszu jest zgodna z prawem, lecz mimo to można się przed nią obronić. Ważne jest, że to on musi udowodnić, że jest właścicielem długu oraz przedstawić odpowiednie dokumenty świadczące o kwocie zadłużenia i obowiązku zapłaty na jego rzecz. Kancelaria Pozwani Przez Fundusz pomoże Ci obronić się przed jego działaniami na każdym etapie postępowania.

Co robić, gdy dostaniesz wezwanie do zapłaty?

Jeśli Fundusz prześle Ci wezwanie do zapłaty, sprawdź przede wszystkim informacje, które zawiera. Po upewnieniu się, że jest skierowane do Ciebie i nie jest bezpodstawne, skontaktuj się z nami. Co ważne, forma pisemna wezwania jest tylko jednym z kilku sposobów na jego otrzymanie. Możesz dostać również mail, SMS lub telefon. Ten ostatni jest szczególnie niebezpieczny!

Do rozmowy trzeba się odpowiednio przygotować. Osoby dzwoniące w imieniu Funduszu Alfa mogą bowiem stosować nawet techniki manipulacji, aby przekonać Cię do spłaty rzekomego zadłużenia. Nie ma przy tym dla nich znaczenia czy dług jest przedawniony i czy rzeczywiście należy do Ciebie. Z tego względu najlepiej jest poprosić o rozmowę w innym terminie lub po prostu odłożyć słuchawkę i zwrócić się do nas. Możemy poprowadzić rozmowę z tym podmiotem w Twoim imieniu lub poinstruować Cię, co mówić, a czego nie. Może okazać się, że sprawa zakończy się już na tym etapie na Twoją korzyść!

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty lub pozwu sądowego z powództwa Alfa Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego?

Nawet w takim przypadku sprawa może zostać rozstrzygnięta na Twoją korzyść! Odnieśliśmy już wiele wygranych w sprawach przeciwko Alfa NSFIZ i znamy metody i techniki jego działania. Nasze sprzeciwy od nakazów zapłaty i pozwy przeciwko ww. podmiotowi są bardzo skuteczne. Zdecydowana większość prowadzonych postępowań, po naszej interwencji kończy się całkowitym oddaleniem powództwa.

 • Bardzo ważna jest jednak Twoja szybka reakcja po otrzymaniu pisma. Czas na odpowiedź wynosi bowiem 14 dni od daty jego otrzymania. W takich wypadkach skontaktuj się więc z nami natychmiast! Przeanalizujemy całą dokumentację sprawy w terminie do 24 godzin od jej otrzymania i przedstawimy Ci propozycje dalszego działania. Pomożemy Ci w skutecznej walce z Funduszem!

Co robić, po otrzymaniu pisma o wszczęciu egzekucji komorniczej wskutek działań Alfa NSFIZ?

Kancelaria Pozwani Przez Fundusz pomaga także na tym etapie postępowania. Jeżeli pismo od komornika jest pierwszym otrzymanym przez Ciebie w sprawie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skutecznie powstrzymamy jego działania oraz odzyskamy już zajęte mienie.

Niejednokrotnie doprowadzaliśmy do umorzenia postępowań komorniczych, prowadzonych na podstawie wadliwych tytułów wykonawczych. Zwykle podnosiliśmy zarzut nieprawidłowego doręczenia wyroku sądowego, np. na niewłaściwy adres lub nieaktualne nazwisko. Wszczęcie postępowania egzekucyjnego nie oznacza, że nie masz szans na obronę przed nim!

 • Nasza kancelaria antywindykacyjna działa na terenie całej Polski. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami w wybrany przez siebie sposób, a następnie przedstawić swój problem i przesłać kopie otrzymanych pism. Przedstawimy Ci gotowe rozwiązania, a gdy je zaakceptujesz, udzielisz nam pełnomocnictwa do reprezentacji w sądzie. Wtedy my zajmiemy się załatwieniem wszelkich formalności i zadbamy o korzystny dla Ciebie wynik sprawy. Za nasze usługi nie poniesiesz żadnych kosztów, bo obciążymy nimi Alfa NSFIZ. Pomożemy Ci skutecznie pozbyć się zadłużenia!

Pamiętaj! Masz szansę pozbyć się zadłużenia i stanąć na nogi! Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z dostępnego formularza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z nami telefonicznie – 501 779 424

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z Regulaminem świadczenia pomocy prawnej oraz Polityką prywatności.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane przez nasz formularz kontaktowy oraz w celach marketingowych, za pośrednictwem wskazanego kanału komunikacji (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

  Zostałeś pozwany o zapłatę długu? Pomożemy Ci - Zadzwoń!

  Darmowa konsultacja